Wpis z mikrobloga

@ggggunit studiomebli.com polecam Pania Basie. Rewelacyjne projekty. Jako jedyna osoba nie odpowiedziala "tak tak wszystko sie da" tylko rzetelnie wytlumaczyla co jest niewykonalne w naszym projekcie i doradzila lepsze rozwiazania.
Tanio nie bylo. Rzeklbym ze srednia polka. Zrobilem u nich kuchnie i przedpokoj i nie zaluje tej kasy. Bede robil w lato u nich meble do salonu. Najwazniejsza cecha to idealnie na wymiar co w moim ciasnym mieszkaniu jest ultra zaleta.. a po doswiadczeniach z magikami meblowymi wiem ze lepiej doplacic za umowe niz denerwowac sie na artystow co non stop przekladaja termin realizacji...
@ggggunit: Po południu mogę Ci podesłać nr do gościa, który sam robi meble na wymiar - robił kuchnie u mojego wujka, robił u moich rodziców, teraz robi u mnie - cenowo, za suszarke łączoną z szafką (80 cm razem), szafkę 80 pod zlew, szafkę połówkę 60 cm, szuflady 40 cm szafkę wisząca 40 cm, dwie wiszące 60cm i dwie stojące 60cm + blaty łącznie z montażem płacimy 3k
@ggggunit: 509 692 682. Facet stoi w soboty (i chyba środy, ale nie jestem pewien) na targu w Piastowie, możesz podjechać, obejrzeć co ma, pogadać - mi się udało od niego zajebisty stół 140 cm + 2x40 kupić za 400 zł, bo miał lekko porysowany blat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie bardzo polecam tego pana, bardzo solidna firma :)