Wpis z mikrobloga

K---a mać. Te tagi służące do śledzenia patologicznych streamerów są jak jakieś cholerne szczury: zablokujesz jeden, zaraz k---a okazuje się, że masz do zablokowania dziesięć innych. To jest jakaś j----a paranoja.

Czy wy jesteście normalni? Czy wy macie jeszcze jakieś resztki rozumu i godności człowieka?

#gorzkiezale #w---w
jaqqu7 - K---a mać. Te tagi służące do śledzenia patologicznych streamerów są jak jak...

źródło: comment_xDC8tqCk0LG7TkVqUY4hCTJ4T8YGjXBA.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Knax: Chodzę regularnie do lekarza i u mnie na dole wszystko zdrowe = nic nie piecze :D
U Ciebie wylewa się taki ból tyłka - w sumie nie wiem dlaczego bo nie wpływam na wasze życie ani funkcjonowanie, nawet na mirko.

A kolejny tag patostreamów wprowadza zamieszanie, także dla nowszych użytkowników. Nie bez powodu wprowadzili pewne zmiany w związku z tagiem #danielmagical.
  • Odpowiedz
K---a mać. Te tagi służące do śledzenia patologicznych streamerów są jak jakieś cholerne szczury: zablokujesz jeden, zaraz k---a okazuje się, że masz do zablokowania dziesięć innych. To jest jakaś j----a paranoja.


@jaqqu7: Ale to samo jest przecież z tymi cebulami czy tam innymi ofertami z chin czy sportem. Nawet gorzej, bo patostreamów ile jest? 4?5? A tam trzeba po 10 tagów na czarną wrzucać bo ktoś otaguje mecz, ktos pilkanozna
  • Odpowiedz
@Marmeladkas: Tu też masz rację, sporo narobili tagów w związku z piłką nożną oraz anime (choć ci drudzy jednak jakoś się ostatnio pilnują i ładnie tagują, warto pochwalić). No i fajnie by było jakby do refów nie dawali tagów #promocje bo robi się srogi bałagan w obserwowanych a to często są gucie a nie promocje
  • Odpowiedz
@Hannahalla: wiesz dlaczego zmieniamy tag? Bo nam stary zablokowali. Nawet go obserwując nie mogłem widzieć wpisów w gorących. Nie będą nam nazimody mówić co ma się nam wyświetlać a co nie. Sam decyduje czarnolistując.

A co do samego tagu to #patostreamy ułatwiają czarnolistowanie bo to tag zbiorczy. Nie masz problem że zanim pomyślisz to płaczesz na mirko.
  • Odpowiedz
@Knax: Nie jestem jedyna czarnolistująca, zresztą nie robię oddzielnego wpisu tylko podpięłam się pod OPa bo zwyczajnie go popieram :)
A ty się niepotrzebnie pultasz. Zrób sobie gorącą herbatę z cytryną, może uspokoi :D
  • Odpowiedz
@Hannahalla: czemu mnie to nie dziwi ze najwieksza atencjuszka na tym portalu ma waty do tego jak sobie ktos tego portalu uzywa, nikogo nie obchodzi twoje zdanie

jak sie bialkowi nie podoba to albo niech naprawi portal albo wrzuci do regulaminu adnotacje ze sa bany za wspominanie o streamerach z yt hahaha

podobno ten portal tworza uzytkownicy
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Jakby ci zależało na czasie to byś zczarnolistowała i miała z głowy. Zamiast tego wolisz pisać swoje żale, że ktoś nie zasługuje na gorące. Tracisz na to 100 razy więcej czasu, co dowodzi że chodzi ci o atencje. Tak jak np. opowi który zareklamował nas w top1 gorących.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: mi nie ma sensu odpisywać? To ty mówisz że pewna cześć użytkowników korzystająca z portalu powinna być cenzurowana tylko dlatego że ciebie piecze d--a... Tag nie łamie regulaminu więc możesz usiąść na butle. Jak mi się coś nie podoba to czarnolistuje, bez z--------a mirko swoim żalem. Homoseksualizmu też byś zabronił bo ci się nie podoba? Ta sama mentalność intelektualnego średniowiecza.
  • Odpowiedz
@Knax: a tak apropo to chcialbym wspomniec jeszcze ze ta durna picza @Hannahalla: sama aktywnie udziela sie pod tagiem #rolnikszukazony ktory co tydzien tez smieci w goracych bo emituja ten durny progrma ktory niewiele sie rozni od spasionego tucznika, tylko to gowno z TVP jest targetowane pod ludzi w wieku 50 lat, no i jest rezyserowane, serio, to jest jeszcze gorsze od tych wszystkich paradokumentalnych seriali,
  • Odpowiedz
@Hannahalla a ja apeluje o domyślne czarnolisto dla ciebie
@jaqqu7 ale śmieszny jest twój ból d--y XD Sam tego od dawna nie oglądam ale dla mnie atencjusze i ludzie piszący pod gównowpisem mówiący o tym jakie to g---o a jednocześnie śmieszą ich teksty typu "Zesrałem się i śmierdzi" to hipokryci.
  • Odpowiedz