Wpis z mikrobloga

@NajwyzszaFormaSztuki: @Majk83: @aniewiemjaki:
Na zdrowy rozsądek to skuter maxi 125
Sam dojeżdżam 125 moto i taki skuter na same dojazdy o wiele lepszy. Najważniejsze, że nie napada na nogi, ma owiewki ( ciszej i mniej piździ xD) no i automat pomiędzy samochodami też jest przydatny.
Z pewnością można dłużej na skuterku popierdzielać w niższych temperaturach. Dobre ciuchy na chłode dni są mega drogie lecz konieczne.

I tak tęsknie bo
  • Odpowiedz
@Majk83: Podpinam się pod opinię @kabaret10 i @ziemniag. Przez 2 lata dojeżdżałem do pracy Satelisem 125. Miałem tam duży bagażnik pod siedzeniem a w listopadzie 2016 spokojnie jeździłem w temperaturach bliskich zeru bo owiewki robiły robotę. Teraz kupiłem sobie Honde Hornet i brak bagażnika i owiewek strasznie boli. Pojeżdżę nią jeszcze sezon, sprzedam i wrócę do skutera.
No i coś co nie było dla mnie tak oczywiste - konieczność czyszczenia
  • Odpowiedz
@pil0t: Miałem Raptora 700 i raz na jakiś czas sikałem sprayem. Ogólnie nie było powodów do zmartwień. Jak latasz na bieżąco to i smarowanie jest ok :P Niestety sprzedać musiałem :(
  • Odpowiedz
  • 0
@Majk83 będzie powrót na quada czy bardziej w motocykle? Bo przy quadach są główne wady i samochodu i motocykla, nic Cię nie chroni i masz też 4 kółka czyli zajmujesz trochę więcej miejsca :D ja za rok będe szedł w supermoto mniej wyczynowe :)
  • Odpowiedz
@pil0t: Quada już nigdy nie kupię. Miałem problem z przeglądami. Zrobiony był na szosę i takim jeździłem. Jedyna maszyna która po pierwszej jeździe przyprawiła mnie o ból brzucha ze stresu. Podobnie było z kumplami każdy chciał się przejechać aż nie zobaczył jak to wygląda XD. Wady jak najbardziej połączenie wad auta i moto :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Majk83 tzw że za duża moc była czy też ciężko się nim np sterowalo w zakrętach bo wiem, że też na początku wydaje się bardzo mocno wywrotny
  • Odpowiedz
@pil0t: Moc robiła swoje. Byłem Janusz w tych tematach :P Mówię sobie zrobię zrywa na piachu. Yamaha mówi #!$%@? XD Prawie w drzewo przyebałem :) Zrywa nie było. Pierwsza jazda. Kup sobie 700 cm3 na pierwszą zabawkę :P Ogólnie prowadziła się dobrze tylko jak na kogoś kto nie ma doświadczenia w tych tematach doznania były przerażające. Na prostej prawie 160 km/h wyciskałem. No i pozycja jazdy ...
  • Odpowiedz
  • 0
@Majk83 czyli jednak litr niebylby dobrym pomysłem na pierwsze moto xd nie no tym raportem to już konkretne rzeczy można robić a jako pierwszy pojazd tego typu to już lekki strach :d
  • Odpowiedz
@pil0t: Prawda jako stary dziad :P mam zamiar wrócić do tematu. W wieku 12 lat miałem Simsona S70 enduro. Jaki to był lans na dzielni :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Majk83 za 10latke jest prokurator :) ja tam jeżdżę 13 letnim i jestem zadowolony, ładny czerwony szybki :P? Co tam ma za silnik?
  • Odpowiedz