Wpis z mikrobloga

@jaywalker: podałem wyżej dwa linki, artykuł noisey porządnie opisuje wpływ MBDTF na muzykę rozrywkową, na wiki masz listę artystów wymieniających go jako swoją inspiracje wraz z odnośnikami od razu. Miejsce na liście 500 najlepszych albumów wszech czasów, świetne recenzje we wszystkich znaczących magazynach muzycznych co pokazuje średnia 94 na metacritic
http://www.metacritic.com/music/my-beautiful-dark-twisted-fantasy/kanye-west
co czyni go z tego co pamiętam drugim najlepiej recenzowanym albumem w historii, a samego Kanyego piątym najlepiej recenzowanym muzykiem XXI wieku
https://qz.com/980875/kendrick-lamar-is-king-according-to-an-exhaustive-analysis-of-21st-century-music-criticism/
a do tego wszyskiego piękny skowyt ignorantów, którzy potrafią napisać
  • Odpowiedz
@aueeuoe: @ShadyTalezz: Z tym, że szkalowanie Westa nie sugeruje od razu zamknięcia się na cokolwiek poza dad rockiem. Sam mogę skwitować Westa chłodnym uśmieszkiem, słuchając przy tym synth popu czy trip hopu, czyli gatunków, które nawet nie stoją przy "prawdziwych instrumentach".
  • Odpowiedz
@nightmaar: słuchaj sobie czegoś chcesz, nikt nie każe ci lubić jego ani jego muzyki ale niezauważanie wpływu Kanyego na muzykę to ignorancja lub wypieranie faktów i tyle ¯\_(ツ)_/¯ Zresztą Kanye jest również powiązany z gatunkami, które wymieniłeś, bo na Graduation spopularyzował użycie syntezatorów w rapie we wczesnych etapach kariery mocno inspirował się Portishead. Nie wspominając o artystach, którzy wymieniają go jako swoją inspiracje ale to masz w linku do wikipedii,
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: @Suchodolski_Orginal: ocho oświeceni słuchacze odkryli spisek, Kanye to tylko produkt xD taj to jest jak wiedzę o muzyce bierze się z tabloidów albo filmików żóltymi napisami na youtube. Wytłumaczcie mi jak to się stało, że ten produkt jest 5 najlepiej recenzowanym muzykiem XXI wieku i dlaczego taki produkt jak biebier nie ma takich recenzji. Rozumiem, że znacie się lepiej? Wytłumacz mi jeden z drugim, dlaczego rolling stone
  • Odpowiedz
@Suchodolski_Orginal: aha czyli nie masz żadnych kontragumentów, nie potrafisz mi wytłumaczyć rzeczy o które pytałem, nie interesujesz się muzyką i próbujesz się wypowiadać na tematy o których nie masz pojęcia. Klasyczny wykop xD trzymaj się aktywności w tagu o jakimś streamie lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: fakty fanbojską wazeliną no nieźle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedna strona - fakty podparte linkami z ważnych opiniotwórczych źródeł muzycznych
Druga strona - xD
rzeczywiście dalsza dyskusja nie ma sensu, żegnam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Kanye to nie produkt, tylko producent, zobacz Taylor Swift. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Suchodolski_Orginal: To samoświadomość, nie przerośnięte ego. Więc nie "ignoranci" tylko ignoranci rzeczywiście, bo łykacie najprostszy i wypaczony obraz czyjegoś wizerunku. To naturalne, jak się nie ma o czymś pojęcia albo robi się to celowo, bo się czegoś boi.
  • Odpowiedz