Wpis z mikrobloga

@pawel694: przeciez w 90% ta szlachetna paczka to idzie do wielodzietnych rodzin które teraz dostają po pare koła z 500 plus plus inne zasiłki itp... mi tam #!$%@? nikt nie pomagał ani mojej rodzinie bo przekroczony był dochód o 1zł mimo że nie było co do gara włożyć, a tej patoli których starzy nic nie robili albo ojciec pił a matka leżała przed telewizorem opieka kupowała telewizor, komputer, pralke, lodówke, dała
@tuwolnopalic: to przecież też nie mówie o tym żeby im dawać jedzenie, tylko pomóc w jakiś sposób tam, a nie tu, bo tu takich którzy rzeczywiście zasługują na pomoc jest kilka % z tych którzy te szlachetną paczkę otrzymują...
@siodemkaxx: Nie wierze w dobre intencje żadnej fundacji jeden wielki wał.
Znam osobiście- Jest prezes i jego baba z zajebistymi pensjami,jak kasy sie zbierze duzo ze nie pasuje zeby sekretarka zarabiala taki hajs to sie zatrudnia szwagra a jak jeszcze zostanie to sie zamawia ekspertyze od córki .

Znajoma na jasnej górze obrazki,cegiełki sprzedawała niby na dzieci, właściciel biznesmen jakieś kilkaset zł oddawał misiecznie jeszcze kosciolowi a nie zadnym dzieciom a
@siodemkaxx: nie masz bladego pojęcia o Szlachetnej Paczce to przestań bredzić. Przez 500+ wiele rodzin nie jest włączanych do pomocy ze względu na przekroczenie kryterium dochodowego. Każda rodzina jest wcześniej co najmniej 2 razy odwiedzana przez wolontariuszy.

Jeżeli rzeczywiście jakaś rodzina, wyraźnie rozszczeniowa, jest włączana do projektu to jest to błąd wolontariusza, a takie oczywiście się zdarzają i na szczęście są w mniejszości.
Prawdziwa bieda nie bije po oczach, a pomoc
@cactooos w całym moim rejonie nie ma ani jednej takiej osoby. Pomijając, że połowa to faceci. Ale tak, Wolontariusze to podstawa paczki i źle dobrani to tragedia.
@siodemkaxx po to są Wolontariusze żeby takie rodziny odrzucać i wybierać te, którym ta pomoc jest realnie potrzebna i ma szanse cokolwiek zmienić w ich życiu. Tak jak pisałem, o włączeniu decydują tylko ludzie i robią to czasem źle.