Wpis z mikrobloga

@youandi2: z takim mysleniem to sie zgadzam, ze nie znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale uswiadom sobie ze na kazdego takiego mireczka jak ty przypada jedna taka mirabelka xD która myśli tak samo #tfnobf tylko ze laski nie są tak odważne i wylewne jak faceci, więc i mało która biadoli na necie.
@youandi2: to chyba chory psychicznie jestes jak widzisz problem w swojej twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalny chłop, weź sie opanuj i Tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko fote lepszą zrób xD

mam nadzieje ze nie trolujesz
@niezwornowazony: No jak przypada, nie przypada.. jeżeli weźmiemy w Polsce wszystkie kobiety z przedziału 20-34 to zabraknie ich dla 140 tys facetów z tego samego przedziału wiekowego. Natomiast jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie przedziały wiekowe, to dla miliona facetów nie ma kobiet.
Ponad to z każdym rokiem rodzi się 15-10 tys więcej osobników płci męskiej niż żeńskiej.

Jeżeli tak to będzie wyglądać to na prawdę sporo będzie singili, bo i podejście
@youandi2: pewnie świństwa pisales xD w jakiej sytuacji tak do ciebie mowily? może ci z ryja wali czy coś? xD bo serio facjata normalna, a nawet troche zazdro bo mysle ze lepiej ode mnie wygladasz xD ogarnij dobre foto i wal na tindera, dostaniesz sporo par, trust me

@r5678: ja zawsze miałem wrażenie że za dużo bab dookoła mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) był czas że
@niezwornowazony:

poza tym pierwsze ruchanie zrobione z dziwką jest słabe, chyba ze bedziesz mial satysfakcje z tego ze laska udaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A to dziewczyny w związkach w ogóle nie udają ? Na pewno też. Poza tym lepiej jest poruchać kiedy jest się jeszcze stosunkowo młodym, bo młodość ma się tylko jedną. Tak samo jak i potencja od 25 roku życia zaczyna maleć. też skorzystam