Wpis z mikrobloga

tak. A potem dzwonią do Ciebie z banku ze wykryli dziwna transakcję i zablokowali Ci kartę :p True story


@spoxman: Jak jesteś biedakiem który pół życia odkładał na średniej klasy telefon to co się dziwisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spoxman: do mnie dzwonili, że wykryli taką płatność i czy życzę sobie blokadę płatności.

@StrucelRTFSC: nie wyzywaj ludzi od biedaków. Wielu ludzi nie używa karty do płacenia w internecie na duże sumy. Nie oznacza to, że nie płacą w elektromarketach (wtedy nikt nie dzwoni), albo że nie wysyłają przelewów jak kwota jest na prawdę duża.
@Piaer: iPhone odpada, bo potrzebuję dual sim (,) Ale tak już zupełnie poważnie to miotam się miedzy Honorem 10 pro a Notem 8. No po prostu nie potrafię wybrać a moja obecna słuchawka jest już w tak opłakanym stanie, że aż wstyd...

A nawet myślałem przez chwilę o 5t. Ale odpuściłem bo pewnie znowu będzie aparat z dupy.
@StrucelRTFSC: ja mam 3T i jest bardzo zadowolony. Powoli jego największym atutem (dla mnie) jest czytnik lini papilarnych z przodu, czego zapewne w 5T nie będzie. Na aparacie mi nie zależy. Życzę powodzenia w wyborze odpowiedniego telefonu :)
@Piaer: No a ja wolę czytnik jednak z tyłu. Jeszcze dwa lata temu też nie zwracałbym uwagi na aparat. Ale jednak dzieciak się urodził i fajnie czasami cyknąć fotę czy nakręcić film. A z dzieciakami już tak jest, że akurat wszystkie fajne rzeczy dzieją się jak nie ma aparatu pod ręką :) Już kilka razy prawie wyciągał pieniądze na N8, ale za każdym razem jednak mnie swędziało gdy pomyślałem, że mam