Wpis z mikrobloga

Jakub #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 171

Imię: Jakub

Wiek: 23

Miejscowość: Kraków


Kim jestem

Cześć, jestem Kuba :)

Na wykopie i w Krakowie od ponad 3 lat. Zajmuję się grafiką komputerową i marketingiem. Jestem koordynatorem sklepu internetowego.


Wygląd

No cóż, 188 cm wzrostu, waga około 82-85 kg. Wysoki blondyn o niebieskich oczach.

Chodzę bardzo różnie ubrany, po domu chodzę w dresach, poza domem staram ubierać się schludnie i adekwatnie do pogody. Nie nadążam nad trendami modowymi :)


Zainteresowania

Oglądam telewizję i uprawiam sport! Zdecydowanie piłka nożna to moja ulubiona dyscyplina. Uwielbiam też gotować, podobno robię dobre ciasto na pizze i pierogi. Gdy jestem w domu często z głośników leci muzyka.


Czego oczekuję?

Spokojnej, lubiącej spokój i rozmawiać. Nie chcę by była wyższa ode mnie :) Ale to będzie trudne. Zawsze lepiej dogadywałem się ze starszymi kobietami ale zawsze warto spróbować nowych rzeczy.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Pobudka leniwa ok 9 rano, potem szybko do sklepu po świeże pieczywo. Ciepłe bułki z sałatą, wędliną, pomidorem i mozzarellą, posypane bazylią i oregano :) potem spokojnie dobijanie do pory obiadowej, podczas której moglibyśmy skoczyć do knajpki na na przykład łososia. Następnie spacer po obrzeżach miasta,zajadając lody i gadając o wszystkim co nas otacza...kończyć dzień na wpsólnej kolacji.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub tak :)

Dzieki ze dwójkę bym chciał

Nie palę, nie biorę, piję bardzo rzadko


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #krakow
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Jakub #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr...
źródło: comment_Qdp29PcFTKhLRp34etFHjdfXOiIfAPXj.jpg
  • 1