Wpis z mikrobloga

Pytanko: Przy składaniu zamówienia na #allegro wybrałem raty 0% przez #payu w #mbank (ogólnie pierwsze raty/kredyt ever), wypełniłem wniosek i go wysłałem; była w między czasie mowa o tym, że trzeba potwierdzić numer konta przesyłając 1zł na konto, na tym kroku trzeba było także zaznaczyć kilka zgód i kliknąłem "dalej" (lub odpowiednik). Sądziłem, że na email przyjdą również dane do wysłania tej złotówki - ale nie. Czekam już kilka godzin na rozpatrzenie wniosku i teraz tak:
- czekam, bo nie wysłałem złotówki, więc nawet nie zaczynają sprawdzać wniosku
czy
- czekam, bo to pierwsze raty, które wziąłem i być może sprawdzają dokładniej, a po rozpatrzeniu wniosku dostanę email z numerem konta do przelania tej złotóweczki?

Wołam @mBank
  • 13
  • Odpowiedz
@Limonene: Nie, zalogowałem się na konto w PayU i tam rzeczywiście jest transakcja rozpoczęta, ale nigdzie żadnego linku, dzięki któremu można by ją kontynuować.

EDIT: Ponadto to jest transakcja na pełną kwotę, a nie na złotówkę.
  • Odpowiedz
@adik311: nigdzie nie ogłaszali, dzwoniłem do nich. Kupiłem przedmiot za 600zł raty mi przyznali po czym kasa nie doszła do gościa ani nic i ktoś mi konsolę podkupił. #!$%@?łem się niemiłosiernie a okazja była sroga. Pani na infolini przedstawiła mi że mają problemy techniczne
  • Odpowiedz
@adik311 przelew powinieneś wykonać z wybranego banku, z listy dostępnej po stronie PayU. Aby sprawdzić w jakim statusie znajduje się Twój wniosek, porozmawiaj z ekspertem online. Pozdrawiamy, Zespół mBnaku
  • Odpowiedz