Wpis z mikrobloga

Tworzę Grę o Mirko Każdy kto skomentuje, będzie miał własne powitanie (pierwsze wejście do gry). Jakby ktoś dał plusa, to będę bardzo wdzięczny, plusujący też będą mieli swoje własne powitanie (pierwsze wejście do gry).
Witajcie Mirki i Mirabelki, dzisiaj zacząłem pracę nad pobocznym projektem, do pobocznego projektu, będzie, to gra "Mirkowanie", czyli Mirko Clicker. Tutaj pragnę nadmienić, iż będę ją tworzył na równi ze swoim drugim projektem (space shooter). Oba projekty, planuje wypuścić jeszcze przed końcem roku, opcjonalnie po nowym roku. Na pewno testy będą jeszcze w tym roku. Mirkowanie będzie prostą grą, ale zarazem pełną odniesień do Wykopu, w grze będzie występować masa różnych żartów, wydarzeń związanych z Wykopem, będą dwie waluty "atencja" i "forsa". Będą też ryzykowne akcje, takie jak zagrywki Bednarza2000, pasta o serwerowni, plusboty, afera z moderacją. Na ten moment mam ogólny zarys gry, pracuje nad grą, działa "proste" tworzenie postaci, możemy wybrać płeć (jak wybierzemy kobietę i będziemy robić #pokazmorde), to się plusy będą sypać, w grze będzie pełno takich smaczków, dodatkowo, używając naszego nicku z Wykopu, jako postaci w grze, będziemy mieli specjalne perki (na bazie naszej aktywności, będą one ukryte, tylko kilkadziesiąt osób), kilkaset osób będzie miało unikatową informację przy pierwszym starcie gry, ot takie detale społecznościowe :-} Będziemy mogli być osobą bez konta, zielonka, pomarańczą, bordo, a nawet platyną. Szczerze to nie wiem czy będzie zainteresowanie taką grą, jest ona specyficzna, tak więc, nie spodziewam się jej dużej popularności. W razie pytań, proszę pytać.

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać).
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Gatunek: Idle/Clicker
IAP : NIE
Reklamy: Tak (nagroda za reklamę, jedna reklama na pełen ekran, co 10-15 minut), brak specjalnego balansu pod reklamy, brak limitacji zysków.
Platformy: Android(Google Play, Amazon Store)/WebGL (Kongregate, może inne strony). Nie będzie IOS (jest za drogi).
Języki w grze: Angielski, polski.
Grafika/Dźwięki: Zakupione, CC0.
Sposoby zapisu: Zwykły, tekstowy (kopiuj, wklej, na wiele platform), Google Service (tylko Android, tablet i telefon).
Rankingi/Medale: Tak i tak.
Waga (szacunkowo): Mniej niż 20Mb. Gra powinna pójść na każdym telefonie, Android 4.1+.

Przepraszam za jakość gifu, był on robiony z wersji gry na Windows, coś program popsuł wygląd. Na pocieszenie dodam, iżgra lepiej brzmi, niż wygląda( ͡° ͜ʖ ͡°). Gra nie będzie mieszać języka polskiego z angielskim :-} Część ekranu jest ucięta na gifie, poleca ktoś jakiś program do nagrywania gifów (Windows)?

#donislawdev #gamedev #wykop #glupiewykopowezabawy #heheszki #humorobrazkowy
Pobierz DonislawDev - Tworzę Grę o Mirko Każdy kto skomentuje, będzie miał własne powitanie (...
źródło: comment_IVRfWeszxxkIYNFBVkr2f41B0LDNvTXR.gif
  • 724
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:
;p
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia, o Panu to nie zapomniałem( ͡° ͜ʖ ͡°).

@itec:
:-}
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@Markizek:
To jeszcze nie nocna ;p
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@CzeXD:
Witaj ;p
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@mechaos:
Witaj.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@Pan_Gargamel:
Nie ma sprawy.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego