Wpis z mikrobloga

Jest jakiś program gdzie mogę wypełnić druk pit 36 i ZG gotowymi już wyliczeniami (nie wpisywać w kreatory typu epity które mi przerobis na wyjściowy plik tylko mam już wyłożony u chce po prostu nanieść liczby na druk i wysłać elektronicznie bo mam daleko do US)

#pytanie #podatki #prawo #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #finanse #pomocy
cebula12klocuch13 - Jest jakiś program gdzie mogę wypełnić druk pit 36 i ZG gotowymi ...

źródło: comment_P0ayizm16Gyt4Zgtvj0ip7ppwBIYdbZ2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daddywog: dziękuje, PITy IPS faktycznie to czego szukałem! Teraz próbuję rozgryźć - po zobieniu ów formularzy jest z kolei miejsce gdzie po prostu wyśle JUŻ stworzone pliki? Wszedłem na http://www.finanse.mf.gov.pl ale troche mnie to przerasta, znów są jakieś kreaory, ja chce wysłać po prostu dwa wypełnione pliki, jest taka opcja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Daddywog: kurcze, faktycznie były drukarki. Ściągnąłem pity IPS i faktycznie wzsystko już jest nieco bardziej intuicyjne i już widzę odpowiednie opcjel. dziękuję za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę i mam nadzieje ze podołąm, jak coś to pozwolę sobie jezscze zapytać o coś, ale dziekuję raz jeszcze za dotychzasową pomoc
  • Odpowiedz