Wpis z mikrobloga

Widzę ostatnio chłopaczka z 19-21 lat, ubrany naprawdę drogo i szpanersko, widać że mu zależało na tym. Skrojone spodnie, buty "stritłerowe", ciuchy z najnowszych kolekcji, wszędzie wielkie loga vans srans.

Tylko co z tego, skoro szedł z obydwoma rękami w kieszeni, kapturem naciągniętym na głowę (nie padało, nie wiało, było z 10*C) i wzrokiem wbitym w ziemię? Wyglądał jak chodząca depresja i ciuchy warte pewnie z 2 pensje nie pomagały mu w sprawianiu dobrego wrażenia.

Ludziki, czasami największą poprawę przynosi zadbanie o to, co jest zupełnie darmowe. W tym konkretnym przypadku mowa ciała. Nie mówię, że masz wierzgać ryncami jak dresiarz na fecie bo to drugie ekstremum, ale warto popracować chociażby nad nie garbieniem się idąc.

#niewiemjaktootagowac w sumie trochę #przegryw i #modameska
  • 28
@libmor Trudno, staram się żyć filozofią XD
Mam świadomość że nie wszystkim się będę podobał i wpasowywał w jego gusta xD
Zgodzę się z tym, że uwagi co do innych ludzi powinniśmy zachować dla siebie, ale czasem to się tak kumuluje, że lepiej dać temu upust i napisać na mikroblogu, "dzięki" temu mamy o czym dyskutować i rozmawiać.
ludzie napisałem tylko zwykłe spostrzeżenia bez żadnych szczegółów, żadnych creepy zdjęć z przyczajki, żadnego wstawiania fotek z facebooka do roastowania.

I co, i gówno i tak mnie atakujecie. Ten naród naprawdę nie da rady istnieć na mapie bez wroga.
@Esubane: Przecież to jest tragedia. W takim przypadku gość nie zbiera uśmiechów, spojrzeń od tych wszystkich pozytywnie nastawionych do życia ludzi. Z Twojego wpisu można jasno zrozumieć: na #!$%@? ci drogie ubrania, skoro masz kaptur na głowie, ręce w kieszeni i patrzysz tylko pod nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)