Wpis z mikrobloga

@DryfWiatrowZachodnich: Dziwne, jeżdżę w tę okolicę regularnie i nigdy mi się nie udało nigdzie tam zakopać :D

Jakby co to następnym razem leć prosto na parking cmentarza - tam się nie zakopiesz. Chociaż możesz masz jakieś specjalne zdolności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam cmentarz w nocy jest otwarty, tylko jak chcesz cokolwiek zobaczyć to musisz mieć ze sobą swoje światło.
@DryfWiatrowZachodnich: nie wygląda tragicznie. Może się kiedyś mijaliśmy tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż w sumie teraz mi się przypomniało, że kiedyś mojemu znajomemu (niestety byłem w tym aucie) udało się zakopać na takiej górce obok tego ronda przy skrzyżowaniu ulicy Trenów z Brukową w Łomiankach. Outlanderem. OUTLANDEREM 4x4. O 3 w nocy. W taki sposób, że znajomy musiał 3 km z buta iść po szpadel (teraz
@ArekJ: ( ͡° ͜ʖ ͡°) No niestety jak stanalem to potem sie okazalo ze prawe tylne kolo [naped tylko na dupe] wpadlo i zrobilem glupote, bo zamiast od razu wyjsc i kopac rekami by wykopac probowalem dluzsza chwile przod-tyl, a wtedy sie kolo zapadlo na amen. Potem juz nic rady nie dalo, jak auto sie polozylo prawie brzuchem na piasek to wiedzialem ze po ptakach

Kojarze rondo,
@DryfWiatrowZachodnich: To prawda, grząsko tam jest. Myśleliśmy, że auto z 4x4 da radę, nie wiedzieliśmy, że na wstecznym nie ma już 4x4 :D

A no szkoda. Bywałem tam kiedyś często, jakiś czas temu przeczytałem, że mają tam zrobić i chciałem się na pożegnalną wizytę wybrać. Z miesiąc temu ktoś mi napisał na mirko, że zasypana :(
@DryfWiatrowZachodnich: Podejrzewam, że we wszystkich tych "cywilnych" Mitsubishi jest tak, że do tyłu nie ma 4x4. Na pewno w Outlanderze bo znajomy się o to pytał. Podejrzewam, że w Pajero i L200 jest 4x4 nawet do tyłu, ale pewności nie mam. Opony jakieś zwykłe, ale nie powiem jakie, bo nie wiem.

Będę jechał akurat jutro do Łomianek, jeżeli wyrobię się z wyjściem z domu z 30 min wcześniej to podjadę. Jak
@DryfWiatrowZachodnich: a to wjechałem kiedyś tam w nocy swoim Saabem, ale właśnie dalej się bałem jechać bo nie wiedziałem czy się nie zakopie a trochę zimno było na wychodzenie. W jakiś wolny dzień podjadę tam w dzień pochodzić a jak będę miał coś z 4x4 pod ręką to pojeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki!