Wpis z mikrobloga

Niestety to nie tylko w teorii tak jest ale ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Patologia w domu w większości przypadków zostaje przeniesiona dalej przez dzieciaki. Nie wiem czy to bardziej smutne czy żenujące przez co mam grubasowi ochote #!$%@? w ten glupi ryj - jak nigdy - jest to ze tak sie zarzekał co to faceci gochy (jego ojciec czy ojciec łukasza) jej zrobili i ze on tu jest od chronienia tej rodziny, ze w święta on z lukaszem smutni w oknie siedzieli a ona byla u ojca lukasza chlala tak naprawde z gosciem, który ją bił a teraz sam jej #!$%@?. Juz czytalem tutaj od zapewne gimbów ze to nie bylo uderzenie tylko popchnięcie ale ja mojej matki to bym nigdy w o wiele lzejszy sposob nie potraktował.

Upadek człowieka. Grubas tak jak chlal i #!$%@? to nie mialem go za patologie ale teraz to dramat. Wyzywac sie na matke ze jej matka czyli #!$%@? jego babcia ZDECHLA i jej #!$%@?. dramat.

Debilem ten czlowiek jest o tyle wiekszym - o ile wierzyc temu #!$%@? - ze stara się o opiekę nad bratem. Mysle ze po wczorajszym, mlody moze sie juz pakować.
#danielmagical
  • 1