Wpis z mikrobloga

Wiecie co, tak na co dzień nie interesuje mnie za bardzo #polityka, bo to jedno wielkie bagno. Ale jak patrzę co robi z tym krajem #pis i #dobrazmiana... w sumie to aż płakać się chce z bezsilności. Krok po kroku Jarek próbuje zawładnąć naszym życiem i aż do następnych wyborów nie da się z tym nic zrobić - to jest zakładając, że do wyborów nie zdążą pozmieniać prawa tak, że będziemy mieli drugą Rosję i 140%. Z każdym kolejnym głupim pomysłem i głupim prawem widmo emigracji staje się coraz bardziej realne, chociaż nigdy nie chciałam się z Polski wyjeżdżać.
I pomyśleć że ludzie sprzedali swoją wolność za głupie 500zł. (,)
  • 23
w sumie to aż płakać się chce z bezsilności. Krok po kroku Jarek próbuje zawładnąć naszym życiem i aż do następnych wyborów nie da się z tym nic zrobić


@nacpanazielonka: BTW, coś tam się da. Polecam zaangażowanie się w jakąś działalność opozycyjną, nawet w małym wymiarze. Pomijając że ogólnie to pożyteczne, dobrze robi na poczucie sprawstwa.
@Andreth: jak widać można sprawować wiele lat władzę 1 osobowo bez zabijania politycznych wrogów, btw Kaczyński nie zabija nikogo a wpis jest o tym że jest Putinem.

Wszystkie punkty które podałaś to właśnie sytuacja Pisu. 1. Wygrali w wyborach 2. Kaczyński jest taki jak Merkel, tyle że ma mniej władzy i ma ją znacznie krócej 3. Bo przecież nie może być tak że ludzie są z Pisu zadowoleni, na pewno Pis