Wpis z mikrobloga

@Czop: zależy jakiemu, minimum 2-3 razy tyle co zwykłemu robolowi, jakiemuś specjaliście/inżynierowi to już więcej.

Nie przerażała by Cię emigracja na dłuższą metę?

Nie, byłem jako robol, to się tylko tak wydaje, że daleko, inny świat, a to jest jak przeprowadzka do innego miasta gdzie wszystko jest "tańsze", stać cię na więcej, pogoda bardziej stonowana i ludzie sa mili. Wystarczy poradzić sobie z samotnością i nie wpaść w tryb imprezowy i
@RoccoBaggins znaczy się...ja mieszkam w Norwegii i wiem co znaczy emigracja. Chociaż z relacji moich znajomych z UK wiem, że mocno się różni wyjechać tam a do Norwegii. Nie ma takiego społecznego zycia a i za polską się tęskni. Na szczęście teraz mam wiele miesięcy wolnego w roku to ten brak ojczyzny jest mniejszy niż wcześniej.
A co do zarobkow to ile zarabia robol? 20k £?
@Czop:

Gdybyś miał/miała 18 lat a wiedzę ta, którą posiadasz teraz, jak byś poprowadził/poprowadziła swoją karierę zawodową?

Jak wielu. Zamiast pójśc do liceum poszedłbym do technikum. Zamiast ładować w imprezy, używki i zachcianki to ładowałbym we wszelakie kursy, naukę języków i coraz ambitniejsze zajęcia - ale najbardziej, dbałbym o jakość ludzi którzy mnie otaczają.