Wpis z mikrobloga

Blokada użytkownikom ublocka dostępu do forum na filmwebie to dla mnie mała strata, ale zakrywanie listy aktorów jest już irytujące.

Więc zacząłem myśleć nad przeniesieniem się do imdb, ale ocenienie na nowo ponad 1000 filmów trochę by zajęło, więc przydałby się program, który zrobiłby to automatycznie. No i tak się składa, że jest taki program ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oto link do wtyczki do chrome. Przeniesienie około 1000 filmów zajęło programowi jakieś 20 minut.
#filmweb #film #imdb #ublock
okrim - Blokada użytkownikom ublocka dostępu do forum na filmwebie to dla mnie mała s...

źródło: comment_ykIt50Sxp8ruTCKgD1JorNK34IpWO2nz.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@okrim: tę blokadę blokerów reklam dało się wywalić ze strony, ale cały czas ją udoskonalają i teraz blokują też ublocka. Trzeba czekać na reguły które na nowo zlikwidują blokadę. W ogóle to jest chamstwo żeby blokować treść która jest dodawana przez użytkowników, a nie panów redaktorów. Niech sobie ich marne filmiki czy njusy zakrywają, nie będę miał nic przeciwko.
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: usuń wtyczkę i zainstaluj ponownie. Podczas zgrywania wejdź w "your ratings" i odśwież stronę parę razy, zobacz czy się filmy pojawiają. Jak podczas zgrywania wyskoczy błąd to za każdym razem klikasz ok.
  • Odpowiedz
Jak podczas zgrywania wyskoczy błąd to za każdym razem klikasz ok.


@okrim: tak robilem, jutro ogarne jeszcze raz .a wiesz moze gdzie lista ktorych mi nie skopiowalo ?
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: Przecież napisałeś, że żadnego Ci nie skopiowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie log z błędami nie wiem gdzie jest, też go szukałem i na razie nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@okrim: wszystko ok, ale na imdb niedawno całkowicie usunęli forum pod każdym filmem / serialem. Zostały tylko recenzje.
Ja lubiłem czytać te tematy (np. 100 things you learn from...), teorie, rozmowy użytkowników o filmie / serialu.
Niestety już tego niema, teraz czytam na tMDB.
  • Odpowiedz
ja tam planuje zrobić sobie swój skrypt, który po prostu wyzeruje ich wykrywanie blokera

po samym działaniu ich blokera już wykryłem jak to działa, tylko muszę to znaleźć

uniwersalne adblokery killery nie nadają się na coś bardziej niestandardowego zwłaszcza w pl, lepiej mieć swoje pewne obejście
  • Odpowiedz