Wpis z mikrobloga

Blokada użytkownikom ublocka dostępu do forum na filmwebie to dla mnie mała strata, ale zakrywanie listy aktorów jest już irytujące.

Więc zacząłem myśleć nad przeniesieniem się do imdb, ale ocenienie na nowo ponad 1000 filmów trochę by zajęło, więc przydałby się program, który zrobiłby to automatycznie. No i tak się składa, że jest taki program ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oto link do wtyczki do chrome. Przeniesienie około 1000 filmów zajęło programowi jakieś 20 minut.
#filmweb #film #imdb #ublock
okrim - Blokada użytkownikom ublocka dostępu do forum na filmwebie to dla mnie mała s...

źródło: comment_ykIt50Sxp8ruTCKgD1JorNK34IpWO2nz.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okrim: najgorzej, że ja od dawna mam wyłączonego ublocka na filmwebie, a teraz nie mogę go i tak przeglądać, bo wyskakuje mi ten baner, żeby wyłączył blokowanie reklam (°°
  • Odpowiedz
@okrim: przeciez filmweb radośnie toczy sie w dol od dawien dawna. Byl swietny kokpit dajacy ladnie uporzadkowane dane. #!$%@? #!$%@? #!$%@? TO, MASZ NEWSFEED "KARYNKA Z PEJBUKA BYLA NA BOTOKSIE I DALA 10/10"
  • Odpowiedz
@okrim O JAK CI DZIĘKUJĘ!!!
chciałam już to zrobić dawnodawno temu, jednak przerażało przeniesienie tych ocen, niach, witaj normalny serwisie (ʘʘ)
Ta rakowa franca niech spada
  • Odpowiedz