Wpis z mikrobloga

Rzadko buduję zestawy #lego , bo jak pewnie mirki spod tagu lego już wiedzą, wolę wymyślać własne konstrukcje. Ale zestaw 6285 Black Seas Barracuda prawie gotowy! Czemu buduję ten klasyczny set? Zaglądajcie tu, a się dowiecie ;) W ciągu kilku dni wszystko zostanie ujawnione :) Btw. budowanie tego zestawu daje niesamowitą frajdę. Tylko 27 stron instrukcji na taki duży model sprawia, że jest ciekawie i trudniej niż z nowymi zestawami. No i design, po 28 latach nadal jest zaje...fajny :) Tak, ten set ma już 28 lat :O
Kalais - Rzadko buduję zestawy #lego , bo jak pewnie mirki spod tagu lego już wiedzą,...

źródło: comment_DUyBXcFi1T1wW6u9xUB8ddQmXcxGRRoC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Cholera no! Nie mogę nigdzie znaleźć :D Ładnie zauważone. Nie mam też pióropuszy kilku. Ale i tak nieźle jak na jakieś 25 lat...
  • Odpowiedz
@Kalais: pamiętam reklamy tego zestawu i katalog w który się wpatrywałem godzinami. Marzyłem o tym zestawie, ale zawsze jak sobie przypomniałem, że muszę poszukać to zapominałem. Dzięki mirku.

  • Odpowiedz
@iAmTS: Głównie bricklink, ale trochę kosztuje. Widziałem też parę razy na allegro w całkiem niezłym stanie. Katalogi znałem na pamięć wszystkie ;) Ile to się godzin nad nimi spędziło to głowa mała ;)

Łap reklamę i filmik, który leciał w dużych sklepach.
Kalais - @iAmTS: Głównie bricklink, ale trochę kosztuje. Widziałem też parę razy na a...
  • Odpowiedz