Wpis z mikrobloga

Chyba 10 lat jestem na bezprzewodowych, nigdy nie doświadczyłem żadnego laga, w CS też duzo grałem w swoim czasie

@dzek trzeba pamietac ze mowimy tu o kilku (maksymalnie kilkunastu) ms opoznienia w przypadku myszki. wieksze znaczenie ma ping/input lag/tick rate serwerow. niewatpliwa zaleta myszy przewodowych jest to, ze sa tansze.
  • Odpowiedz
niewatpliwa zaleta myszy przewodowych jest to, ze sa tansze.


@Niepiotr: tu też zależy - miałem całkiem fajna myszkę za 20zl (tyle że nie działała za długo), na ali pewnie najtańsze znajdziesz za kilka $ i też będą działać dobrze

Kumpel natomiast kupił świecącego gejmingowego razera, który poza wyższym od zwykłej myszy dpi chyba nie miał niczego specjalnego, ale kosztował 300zl (ja mojego bieżącego Logitecha bez kabla kupiłem za 80zl chyba,
  • Odpowiedz
który poza wyższym od zwykłej myszy dpi chyba nie miał niczego specjalnego


@dzek: miał więcej niż ci się wydaje, ale razera nie chce mi się bronić
  • Odpowiedz
@rdkN: no tak, świeci się tak, że może robić za oświetlenie całego domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakichś ekstra przycisków to chyba nie miało, bindowanie makr to można każda myszka zrobić, co jeszcze może mieć mysz, która ani nie ma jakiegoś energomicznego, asymetrycznego kształtu, nie ma wielu przycisków i generalnie wygląda jak zwykła mysz, tylko się świeci?
  • Odpowiedz