Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki z #netflixrodzina, #netflix oraz #netflixpl jestem konfjusd. Szperałem trochę po forach jak to jest z polskim netflix'em za granicą i zdania w tym temacie są bardzo podzielone. Tak więc założyłem polskie konto mieszkając w Holandii używając VPN ale tylko przy rejestracji. Dodałem polska kartę. Próbowałem dodać płatność paypal ale nie chciało dodać ( chyba dlatego że mam podpiętą kartę EUR). Netflix'a oglądam głównie na PS4. Większość tytułów mam w j. polskim ewentualnie z napisami polskimi. Sporadycznie mogę spotkać tytuły bez PL. W menu 'kategorie' mam zakładkę 'filmy holenderskie'. Ogólnie mi to odpowiada tylko zastanawiam się co po okresie próbnym. Jest szansa że to będzie normalnie działać ? Być może ktoś jest albo był w podobnej sytuacji.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kokoss ogólnie mówiąc nie ważne w jakim kraju założyłeś konto dostęp masz zawsze do biblioteki filmów udostępnionych w danym kraju. Język polski jest dostępny chyba we wszystkich produkcjach "Netflix originals" i w wielu innych w każdym kraju a w Polsce dochodzi tego jeszcze więcej. No i co najważniejsze nic się po okresie próbnym nie zmienia, no może za wyjątkiem tego że nie będzie już darmowy :P sporo już krajów odwiedziłem z
  • Odpowiedz