• 5
Ta gra to żart. Awansowałem do 6 ligii i nagle fifa uznała że nie umiem grać i przegrywam wszystko jak leci. Wyniki z kosmosu 2-6, 5-6, 0-4. Jednak w ostatnim meczu nastąpiło apogeum zidiocenia twórców tej gry. Po 28 minutach przegrywalem już 5-0.
Przeciwnik co akcja to gol, bramkarz nagle przestał łapać piłki, obrońcy postanowili kopać w powietrze, a napastnicy strzelając zamykali oczy. W tym meczu miałem ponad 10 sam na sam, niezliczoną ilość słupków, a gościu był tak słaby, że w jego pole karne wchodzilem trzema podaniami, ale co z tego skoro bramka była zamurowana niewidzialnym murem. I dopiero od 75 minuty fifa pozwolila mi strzelić bramkę. I skończyło się 3-6
Skończyłem grać w SB z tego powodu, a w online jest dokładnieto samo. Jeśli się ktoś jeszcze zastanawia nad kupnem tego gówna to odradzam bo zamiast relaksu jest wieczne #!$%@? bo wynik nie zależy od twoich umiejętności tylko od widzimisię komputera.
#fut #fifa18
  • 6
@pw1: stary, ea delikatnie zachęca cię do wydania kilku złotych na zakupienie fifa points żebyś mógł szybko ulepszyć skład ;) Niestety, fifa nigdy pesem nie będzie, ea wie jak doić kasę z ludzi, a my należymy do ten #!$%@? grupy ludzi którzy kupują znowu te #!$%@? gra myśląc naiwnie, ze w tym roku już wszystko poprawia i będzie się grało normalnie :(
@pw1: mam to samo w 17, do 6 sezonu lecialem gladko wygrywalem ligi a w 6 #!$%@? #!$%@? #!$%@?, mecz, mialem taki ze serio z 5 sam na sam i bronil przeciwnik, kombinuje, bokiem, srodkiem, klepka, karne, rozne nic #!$%@? a typ jedna akcja w 83min i elo, siema, 6 meczy 3pkt. Sie #!$%@? tez. Mysle powaznie czy kupowac 18 bo jak tak samo jest to #!$%@? warte.
Mysle powaznie czy kupowac 18 bo jak tak samo jest to #!$%@? warte.

@derincon: jeśli w 17 cię to wkurza to nie kupuj 18, bo czy offline czy online zdarzają się takie cuda i taka gra nie ma sensu. Ja postanowiłem ściągnąć pesa i wypróbować, może rozgrywka jest lepsza