Wpis z mikrobloga

Jednak odważyłem się założyć tego #revolut. Pieniądze przewalutowałem w nim do dolarów. Teraz jeśli bym chciał aby te pieniądze trafiły na paypala, to muszę założyć wirtualną kartę, czy istnieje jakiś magiczny sposób, żeby to przelać na #paypal? Bo wirtualna karta rozumiem jest płatna?
#gearbest #bangood
  • 18
@juch11111: pamiętaj, że nie musisz nawet specjalnie przewalutowywać się z PLN na USD w aplikacji chyba, że chcesz uprawiać pseudoforex i czekać na jedną dziesięciotysięczną wartość kursu lepszą
@juch11111:
revolut sam przewalutuje po aktualnym kursie (zauważyłem że lepszym niż cinkciarz) tylko ważne przy płatności na karcie zaznaczyć obciąż w walucie wystawionej przez sprzedawcę (USD) bo domyslnie może dawać ci funty (revolut jest z UK)
@wish666: sprawdziłem. Jakieś gówno za dolara kupione. Wszystko działa. Faktycznie początkowo chciał przewalutować z funtów, ale po zmianie, pobrał mi idealnie bez złodziejskich prowizji :))))
@juch11111: możesz zalogować się na paypal i w ustawieniach karty ustawić domyślnie tę funkcję o której napisałem.
ja sobie ją zawsze ręcznie wybieram, bo czasami płacę w transakcjach łączonych (część z salda konta , część z karty) i robię to świadomie.