Wpis z mikrobloga

@cebula_online doradźcie w temacie #ilife
Kobieta z długimi włosami + 2 koty, zero dywanów, tylko płytki i panele. Póki co zakup tylko na parter tj. 80m^2. Na ten moment trochę mały wybór w magazynie EU. Funkcja mopowania przy kotach chyba nie ma sensu bo zaraz wejdą na wilgotną podłogę i będzie gorzej niż przed myciem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co polecicie? Myślałem o A4s, ale czytałem, że w tą turboszczotkę lubią się wkręcać długie włosy. Jeśli polecacie coś innego niż A4s (jeszcze dostępne), to ile trzeba czekać na dostępność w EU? Budżet do 600 zł.
  • 9
@Ndvd: Zdecydowanie polecamy A4s. Włosy będą się wkręcać w szczotkę, ale odkurzacz zbierze ich dużo więcej. Niestety włosy liniejącego psa szybko zapychają pojemnik na brud - trzeba go oczyszczać co 1-2 dni. Podobnie możesz mieć przy kotach.
@cebula_online: Czy obecna cena A4s z kuponem jest ok, czy czekać na jakieś lepsze promo? W kwestii płatności. Najbezpieczniej przez Paypal z podpięta kartą?
PS. Jest weekend. Odpoczywacie trochę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rolfik_r1: Jak dla mnie może to robić i pół dnia bo w zasadzie obojga nie ma nas w domu po 11h. Tyle będzie miał czasu na odkurzanie. Jeśli miałbym być dokładniejszy to mówimy o powierzchni bodajże 76 m^2, a i to nie jest powierzchnia do odkurzenia bo na ten moment mamy ciut za dużo mebli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy obecna cena A4s z kuponem jest ok, czy czekać na jakieś lepsze promo?


@Ndvd: $159.99 + dostawa? Standardowa cena od kilkunastu tygodni, nic lepszego się pewnie nie pojawi.

W kwestii płatności. Najbezpieczniej przez Paypal z podpięta kartą?


Tak

PS. Jest weekend. Odpoczywacie trochę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ktoś musi mirkować, żeby odpoczywać mógł ktoś ( )

a 80m to nie za