Wpis z mikrobloga

Kontynuacja wątku związanego z działalnością profilu NZG dla którego poświęciłem kilka wpisów oraz założyłem znalezisko

Linki do wpisów na mikroblogu
1
2
3

Dzięki akcji i waszemu zaangażowaniu profil ten poświęcił trochę miejsca na w swoim wpisie
który zajmował aż 1/19 całości wpisu tego wpisu. Większość wpisów poświęcona jest mediom ze Polsat, TVN, GW, Newsweek, Natemat itp.

Prezentuję w grafice fragment wpisu o artykule, który pojawił się na TVP INFO
https://www.facebook.com/NagrodaZlotegoGoebbelsa/posts/718338715038245

Jak widać, autor wpisu przedstawia tylko treść tego artykułu, reszta to tłumaczenie się czemu tak mało poświęca uwagi na
artykuły ze strony TVP, TVP INFO, Sieci, Wpolityce, Niezależna, TV Republika, itp itd.

No cóż jak widać, profil stara się być obiektywny i niezależny jednak średnio mu to wychodzi, ciekawi mnie to czy bez naszej akcji w ogóle by ten temat poruszył.

I moje pytanie,
Gdzie są analizy artykułów z ,,niezależnych" mediów i gazet ?
la jak są stanowią niewielki ułamek całości


#polska #neuropa #media #facebook #tysiacwypitychherbat #internet #manipulacja #twitter #polityka
Pobierz Lukardio - Kontynuacja wątku związanego z działalnością profilu NZG dla którego poświ...
źródło: comment_KEANUM7EmvgDpW9DkRLtlJC5ykp2YzP5.jpg
  • 14
@kwmaster: niestety kolego są lemingi którzy biorą to na poważnie. Podobnie jak sowiecka propagandę w TVP. Propagandę która jest skierowana do ludzi „prostych” dla których świat się kończy na „darmowej” kasie z 500+ i co niedzielnej mszy świętej z audycja u rydzola jaka to polska biedna samotna i oblężona ale oni ja naprawia! Kiedyś gdzieś jakoś ...