Wpis z mikrobloga

#!$%@? zgraja kretynów z #tvn właśnie puszcza materiał w faktach o dwójce dzieci zostawionych w oknie życia.
Robią awanturę kto to był i dlaczego zostawił dzieci a bagiety szukają rodziny.

Następnym razem Karina #!$%@? dziecko na śmietnik bo będzie się bała nawet do okna zanieść bo ją będą w telewizji szukać...

Gratulacje #!$%@?! Aż się zagotowałem...

##!$%@? ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_UF71x3cC2mJ7lQw3Fv9Z0qbywnXV8Zus.jpg
  • 34
Nigdy tej obławy nie rozumiałam.


@Shanny: To poczytaj polskie prawo. Karyna zostawić dziecko umi, przepisów nie rozumi. To normalna procedura że szukają matki/ojca, tobie się wydaje że nagle "dziecko" staje się bezpańskie w momencie pozostawienia w magicznym "oknie" ? Ono też musi funkcjonować w społeczeństwie, mieć swoją metrykę i pochodzenie, a nie pojawić się z powietrza bądź wyrosnąć z kapusty.
@Czachaaa: I uważasz, że porzucenie 1.5 rocznego dziecka (!) pod oknem jest ok? Śpioszki brudne i "przesiąknięte smrodem papierosów", to #!$%@? zwykła a nie matka. Nie masz zapewne własnych dzieci, ale jak już będziesz miał to spróbuj sobie przemyśleć, jakim trzeba być genetycznym zjebem żeby "oddawać" 1.5 roczne dziecko...
@Czachaaa: na wykopie po staremu, wystarczy hasło TVN żeby się frustraci zagotowali. Oczywiście nikt żadnej awantury nie robi, ale warto zrobić narrację pod "#!$%@?ć TVN", mimo że w reportażu jest podkreślone, że poszukiwania matki dziwią, bo kłócą się z ideą okna życia i cały jest utrzymany w takim tonie.
W dodatku na stronie można przeczytac stanowisko policji:

Wasyńczuk podkreślił, że działania policji nie są skierowane przeciwko matce dzieci. - Nie chcemy
@Shanny: Okna życia nie są zgodne z prawem - ponieważ dziecko ma prawo znać dane swoich biologicznych rodziców. Myślę, że gdyby Karyna zgłosiła się do placówki opiekuńczej nikt by nie kazał jej zapłacić za to, że musi oddać dzieci. Nikt też nie powinien przynajmniej jej osądzać - po prostu uznała, że z jakiś przyczyn nie jest w stanie wychowywać dziecka. Mogą to być sprawy z pozoru błahe - ale nikt nie