Wpis z mikrobloga

Czas na eksperyment, do którego natchnęło mnie pewne zdjęcie, które znalazłem na mirko. Każdy, kto choć kilka razy wsiadł na tę karuzelę śmiechu wie, jak często są tu różne dziwne historie, których autorów zasypuje się obrazkami z baitem. I nie wiem czy wy też tak macie ale zawsze zastanawiam się, co jeśli ci ludzie faktycznie mówią prawdę xD Opowiem wam historię tej fotografii i chętnie sprawdzę czy uznacie ją za bait ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jest buk wie jaka porywająca, ot ciekawostka.

tl;dr


Otóż zrobiłem tę fotkę, jak i kilka innych podobnych tego dnia będąc gówniakiem w gimbazie na wycieczce w naszej pięknej stolycy. Co śmieszniejsze to ja w ogóle nie wiedziałem kto to jest xD "Hej Anon, patrz Weronika Rosati hehehehe". Wut? A kto to #!$%@? jest Weronika Rosati? Miejscowi to pewnie już w dupie mają tego typu akcje ale przyjechała wycieczka z zadupia i już się wszyscy ślinią bo celebrytę ktoś zobaczył xD Jakoś mało mnie to obeszło ale pomyślałem, że Mame siedzi na tych całych pudelkach czy innych gównach a aparat na wyjazd pożyczyła no to pstryknę tę fotkę na pamiątkę .

Żeby było śmieszniej nikt nie ogarnął kim jest śmieszny grubas. Cała klasa jak jebnięta podbiła po autografy, któryś śmieszek podbił do Harveya ale usłyszał że "kolega" nie mówi po polsku. I temat się skończył, można się rozejść. Po powrocie do domu zgodnie z przewidywaniami Matka to aż musiała usiąść z wrażenia jak zobaczyła fotki. I tu zaczyna się ciekawsza część, a mianowicie sen o złotych górach ( ͜͡ʖ ͡€). "Hej Anon, ja na taką stronę wchodzę, ty znasz, Pudelek. A sprzedajmy im te fotki xD". Hmm, no dobra, jak ma kasa z tego być... No i kompletnie zielona w temacie rodzicielka wysyła te fotki w pełnym rozmiarze itp. do tego szmatławca. I wiecie co? Oni to wrzucili na stronę już w trakcie ugadywania się z nami. I ktoś zidentyfikował grubego jako prezeza Miramaxu xD W międzyczasie Superexpress dał więcej kabony i kupił prawa do publikacji fotek w Polsce. A z tym Pudelkiem to prawie do procesu doszło bo nie chcieli zapłacić za publikację bez zgody. I fajnie wyszło bo kupilem sobie wtedy pierwsze Superstary, pamiętam do dziś (ʘʘ). Obraz pięknego biznesu i moich butów podkopał tylko fakt, że po latach Ojciec przyznał się, że sprzedali te fotki za granicą gdzie podjarali się bardziej bo Harvey Weinstein i jakaś tam polska gwiazdeczka XDD No i z jakiś 8000 zł za te fotki ja dostałem tylko parę adasiów ( ͡° ʖ̯ ͡°).

A teraz po fakcie historia jest jeszcze śmieszniejsza jak wyszły na jaw te kwasy o Weinsteinie xD Jak będzie to możliwe to wstawię jakiś proof ale to może się nie udać bo od tego czasu wiele się zmieniło w mojej rodzinie a oryginałów może już nie być :C

#coolstory #truestory #historiajednejfotografii
chaindenim - Czas na eksperyment, do którego natchnęło mnie pewne zdjęcie, które znal...

źródło: comment_Hdsg60Xg3mNqZJKWvAuui95IJjp9VhUD.jpg

Pobierz
  • 19
@chaindenim: @zirytowana_plaszczka:

czy czasem Rosati nie wdała się w romans z tym nieapetycznym mężczyzną, żeby zrobić karierę w Fabryce Snów?


pomijając samo zagadnienie dawania du..y za rolę to trochę śmieszy mnie wytykanie grubasowi jego marnej fizjonomi. gdyby wyglądał jak george clooney to umniejszałoby to powadze stawianych zarzutów? troche to wszystko pachnie #feminizm i #logikarozowychpaskow - okazał się biednych/nie dostałam roli - to gwałt panie sędzio!
@chaindenim: smutne to jest, ze w tej branzy pieprza przed kamerami jacy to nie sa swięci, a tak naprawde wiekszosc aktorow mialo/ma problemy z alkoholem, albo z narkotykami. Najgorsze jest to, ze myslisz i takiej Emmie ktora nie wrzucala golych zdjec, mysle sobie "o, jedna z normalnych!" pozniej wylatuja nagie zdjecia, a pozniej ze gosc ktory ja wypromowal rucha wszystkie kobiety za kariere. Smutne jest to, ze pewnie wiekszej kariery bez
@adrian0698: Harvey Weinstein, producent filmowy, jeden z bardziej wpływowych. Jego wytwórnia produkowała np. Władcę Pierścieni czy Pulp Fiction.

@BigBlackSausage: Pewnie mało kto się ze mną zgodzi ale trochę od zawsze tak było. Seks jest chyba najstarszą walutą i to nie jest jakiś chyba wyznacznik naszych czasów. Nawet w świecie zwierząt samiec alfa ma większą pozycję i więcej samic. To się chyba nigdy nie zmieni ()