Wpis z mikrobloga

Jestem za umożliwieniem adopcji dzieci par homoseksualnym. Oczywiście maja ich obowiązywać takie same procedury jak pary hetero obecnie w Polsce, a są one długie, żmudne i gwarantują przynajmniej, że do debili dziecko nie trafi. Przypadki, w których pary homo znęcali się bądź zabijali wcześniej adoptowane dzieci są incydentalne i zdecydowanie przebije je znacznie więcej zbrodni popełnianych przez pary hetero, poza tym te dzieci były oddawane przez spaczoną już w tamtych krajach opiekę społeczną.

Mam rację panie @stekelenburg5?

Oczywiście zapraszam również #prawica #ruchnarodowy do dyskusji. Jestem otwarty na argumenty obu stron.

#geje #adopcja #oswiadczenie #dzieci
  • 3
Panie, #!$%@? się znasz. Lepiej, aby dziecko siedziało w bidulu, niż miało dwóch ojców ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym, jakie Ty chcesz usłyszeć argumenty od prawaków, poza odwołaniami do natury i dowodami anegdotycznymi?


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: mi osobiście nie zależy na samej tej sprawie. Większą wagę przywiązuję istnienia problemu, którego w praktyce NIE MA. Ludzie kłócą się o bezsensowną sprawę - z jednej strony maja głęboko w dupie