Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak kisne!
Taka jedna Karyna wysyła mi swoje zdjęcia snapem - cycki (btw z piercingiem na sutkach), tyłek, wszystko. Ja teraz siedze za granica jakiś czas ale ona liczy na to że jak wrócę to się zejdziemy i będziemy para. Tylko ze ona teraz ma faceta, jakiegoś tam Sebe tak szczerze powiedziawszy, i oczywiscie opowiada mi te historyjki o tym jaka jest nieszczęśliwa, jak to nie moze sie doczekac zebym wrocil, ze chce go rzucić i tylko czeka na mnie, itd. I oczywiscie #logikarozowychpaskow mocno no bo jak ona sobie wyobraża to - ze ja bede z laska, ktora tak robiła swojego gościa za plecami?! W sensie ze mam wierzyc ze mnie nie będzie? Haha, moze jeszcze mam wierzyć w Św Mikołaja? :)

Z gory mowie ze Sebie raczej nie dam znac bo nawet gościa nie znam i nie czuje powodu do jakiejś lojalności względem niego. Zeby chociaz byl jakims beta bankomatem to coś bym mu anonimowo podesłał ale tak pewnie śni sny o tym jakim jest samcem alfa, nie wiedzac ze jego wydziarana dziewuszka z przekłutymi sutkami szuka u mnie szczęścia.

Szanujcie się dziewczyny bo po takich numerach żaden wartościowy facet nie bedzie tracil na was czasu. A Wy Mirki nigdy nie traćcie czasu na laske, ktora kiedykolwiek komukolwiek doprawiła rogi, z jakiegokolwiek powodu. No chyba że szukacie tylko przelotnych segzów a nie związku, i nie zamierzacie się angażować emocjonalnie.

#zwiazki #karyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 9
OP: @perrod: No dokladnie tak mniej wiecej xD

@TrzeźwaLoszka: Myślę że kluczowe jest tu słowo "odbiłem" a nie, "sama z siebie zaczęła wysyłać mi swoje nagie zdjęcia"
Generalnie wyjatki sie zdarzaja ale nie oszukujmy sie, jeżeli loszka komuś przyprawiła rogi raz to opory moralne przed zrobienie tego po raz kolejny będą duuuuuuzo niższe.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ty to inny. Taka prawda zawsze trafi się jakiś który poleci na te cycki i dupe i nie będzie się zastanawiał czemu jest tak a nie inaczej.

Szanujcie się dziewczyny bo po takich numerach żaden wartościowy facet nie bedzie tracil na was czasu


A tu już poleciałes. W sensie ze ty jesteś tym szanowanym facetem? Protip: Nie jesteś jeśli sam o sobie tak mówisz. A to że nie zlałeś