Wpis z mikrobloga

@LeBron_: najlepsze, ze tego typu komentarze pojawialy sie co najmniej przy 3 okazjach: gdy odchodzil ze znicza, gdy szedl do borussi i gdy szedl do bayernu.
-bedzie grzal lawe, nie przebije sie do skladu
-wroci z podkulonym ogonem do 3 ligi, ekstraklasy, niemieckiego sredniaka
-potrafi tylko dobijac/strzelac na pusta
  • Odpowiedz
@r4do5: gdy odchodził do Bayernu, pół Internetu go nienawidziło. To było dopiero zabawne. Robert Moneydowski, fanpage zakładane na Facebooku, jakieś akcje aby uniemożliwić transfer (xD) lub go zwyczajnie obrażać. Nie wiem czy wątpiono w jego umiejętności, ale pamiętam że przez pewien czas był to chyba najbardziej znienawidzony piłkarz w Polsce.
  • Odpowiedz
@rskkk:
Czego nie wypada? Odejść z klubu w którym jest się najlepszym piłkarzem, ale wprost mówią, że nie dostanie najlepszej pensji - do klubu gdzie dostanie najwyższą pensję? Iść do klubu, z którym ma większe szanse na wygranie LM? Czy powinien być wierny barwom BVB, bo w końcu pochodzi z bliskich okolic Dortmundu?
  • Odpowiedz
Az mi sie przypomnialo jak Pazdana ogladalem jak na Hutniku w 3 lidze gral. Nie zapamietalem go jako kogos szczegolnego a tu prosze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ragnarokk jak grasz w Barcelonie to nie idziesz do Realu. Jak grasz w Torino, nie idziesz do Juve. Reprezentujesz barwy Liverpoolu? Broń Cię Boże przed United. Celtic-Rangers czy nawet Legia-Polonia. Byłem ogromnym fanem tego co działo się w BVB. Nie przez Polaków. To była piękna historia sama w sobie. I główna rolę tego złego grał właśnie Bayern, którego przez swoją politykę transferowa nigdy nie byłem w stanie obdarzyć sympatią. To Bayern
  • Odpowiedz
@rskkk:
Jak jesz ogórka, nie popijaj go mlekiem.
Ja rozumiem, że nastolatkowie powtarzają takie bajki, ale ani nie ma to sensu, ani nie jest prawdą. W ostatnich kilku latach między Bayernem i BVB powędrowało przynajmniej 4 piłkarzy - Lewy, 2XGoetze, Hummels, Rode. Byli zawodnicy co przechodzili z Tottenhamu do Arsenalu, z Arsenalu do United, z Barcelony do Realu i Realu do Barcelony, Wisły do Legii, Lecha do Legii itp itd.
  • Odpowiedz