Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowarszawa

Cześć Mirki,
Jakie polecacie rękawice na polską chłodną jesień?

Od 2 lat jeżdżę w Tschulach 212, pod które ładowałem jakieś cienkie brubecki tudzież inny decathlonowy syf, ale zaczynają się rozpadać i chciałbym kupić coś, co posłuży w zimne dni (na lato mam drugą parę). Mam handbary, które trochę odbijają powietrze (Tracer 700 here), ale roboty to w całości nie robi. Nie mam grzanych manetek. Budżet do 400 cbl, ew. trochę więcej jeśli jakość będzie tego warta.

Thx!
mr00
  • 5
@Shathann:

Komfort termiczny przy ~120kmph w przedziale 15-25*C. Poniżej wieje (perforacje na palcach), powyżej się gotujesz.

Są zadziwiająco wygodne, wydaje się że to zasługa cienkiej skóry. Raczej chyba nienajlepiej to rokuje na solidny szlif, ale jakieś drobne gleby przy prędkości <50kmph wytrzymały bez problemu.

Do poprawki od razu po zakupie pasek do zapinania wokół nadgarstka. Jest za długi, można udo nim obwiązać. Trzeba skrócić, ale fajnie że jest - dobrze łapę
@mr00fk0i4t To co napisałeś już jest konkretem ;) Dzięki za opis i opinię - wezmę wszystko pod uwagę. Niestety moje turystyczne Heldy już się wytarły i muszę szukać jakiejś alternatywy na przyszły sezon.