Wpis z mikrobloga

Mirki proszę o podpowiedź... szukam nowego portfela [-:

Od ponad 2 lat mój portfel to zawsze 6 do 8 kart i banknoty.
Drobne staram się nosić w kieszeni, na parkingi itp mam w aucie. Dowód rejestracyjny również.

Nic więcej mi nie potrzeba.
I tak tą drogą szalenie spodobał mi się portfel I-Clip - ale jest dość drogi.
Czy ktoś zna jakieś sensowne alternatywy tego typu portfeli?
I są może Mirki które używają tego typu rozwiązania?

#modameska #porftel #kiciochpyta #porady #pytanie #pomocy #niewiemjaktootagowac
KLIFord - Mirki proszę o podpowiedź... szukam nowego portfela [-:

Od ponad 2 lat m...

źródło: comment_6VdY9fawFftS3bus6AcptIu5czogbzA0.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Leniek: wskaż o czym piszesz.
Tak - słyszałem o tym kiedyś - ale kto kradnie 13 letnie auto :-P Po za tym jedyny minus to, że przy kontroli pokażą dowód rej i jadą dalej - jeżeli nie zdążę kradzieży zgłosić.
  • Odpowiedz
@Leniek: własnie mam coś bardzo podobnego od Diversa, trzyma się już 2 lata i nie ma śladów zużycia. Ale właśnie mieści DJ i ma dodatkową kieszeń na zamek co go powiększa za bardzo. Myślę nad jakimś slim.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jabl kurde pamiętam już na skądś. Serio zainteresowałem się nimi. Kwestia jeszcze tylko czy model z miejscem na dowód czy bez. Oraz fajnie było by go gdzieś dotknąć - szkoda, że dostęp tylko online. Ale dziękuję, pochwalę się jak kupie. A Ty jaki masz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@smalczyk1 właśnie to samo powiedziała różowa dziś rano. Odpuszczam go ;-( smutlem bo nie ma nic ciekawego na rynku. Jest jeden z aliexpress ale boje się o jego jakość...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@smalczyk1 hej Mirku. Przyznam, że do tej pory nie zmieniłem portfela. Ale nieubłaganie zbliża się kres wytrzymałości mojego aktualnego. Myślę nad spocket jednak... Ale muszę dokładniej poczytać jak wygląda aktualnie sytuacja z wożeniem że sobą Dowodu Rejestracyjnego - wymagane / nie...
  • Odpowiedz