Wpis z mikrobloga

Na ładowarce nigdy. Sądzę, że to problem z deep sleep... Sleep of death. Na razie wyciąłem cache i zobaczę co dalej. Czytałem też, że może być problem z kartą SD - kupiłem nówkę, też Samsung...
@visac: To nie jest taki zły pomysł... jestem tak #!$%@? na tę nowoczesną technologię, co #!$%@? działa, że kolejny telefon kupię za 300 zł i przynajmniej nie będę oczekiwał, że będzie działać... (to nie przytyk do Xiaomi)
@skybot: No, już parę restartów mam za sobą, to nie to... Zwłaszcza, że występuje to wtedy, kiedy nie robię zdjęć, więc nie ma co się synchronizować.
@ygreko tel nowy... Czyli pewnie po włączeniu go, system się zaktualizował. Może aktualizacja została zainstalowana, ale coś niepoprawnie się wgrało. Masz możliwość zaktualizowania tel podłączając go do pc z Samsung kies?
@ygreko gwarancji nie stracisz. Nie wiem jakie tam są opcje do wyboru w kiesie. Nie mam teraz tel Samsunga... Ale powinna być tam opcja do przywrócenia/ponownego wgrania oprogramowania.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@skybot: Napiszę napiszę, tylko to może chwilę potrwać... w tej chwili skasowałem cały cache i będę obserwował. Potem chcę usunąć kartę SD, bo to podobno też może powodować problemy. Dopiero na końcu format c:\ ;). Tak czy siak nie wiedziałem, że coś takiego jak Kies jest i chętnie skorzystam.
@skybot: na razie chyba pomogło, bo od tych dwóch dni zero zwiechy. Po prostu uruchomiłem tryb serwisowy i wyczyściłem partycję cache. Jeszcze obserwuję, bo wcześniej zdarzało się co kilka dni, może to jeszcze nadejdzie...