Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki.
Coś możecie napisać o tych telefonach/markach?

Leagoo T5

UI LEAGOO OS3.0(Business Style)


Co to za nakładka? Da się z niej korzystać? Jakiś problem z wgraniem czystego andka?

Panel Technology G+F+F, 5 points touch

Jakiś problem z takim panelem? Duża różnica w użytkowaniu w stosunku do multi-touch? Czy to jest to samo? Nie spotkałem się z takim oznaczeniem panela ¯\(ツ)_/¯

Oukitel K6000 Plus

UMIDIGI Crystal

OS UMI OS based on Android 7.0


Jak ta nakładka? Ktoś miał okazję korzystać?

GPS Build in GPS

Coś wie co Majfrendy mają na myśli? Nie znalazłem info co wspierają jeśli chodzi o GPS ¯\
(ツ)_/¯

Bluboo S8
UHANS Max 2
Vernee Mars Pro

● System: VOS based on Android 7.0

Ktoś korzystał z tej nakładki?

#smartfon #chinskietelefony #chinskiecuda #gearbest #banggood #aliexpress #leagoo #oukitel #umidigi #bluboo #uhans #vernee
  • 14
@okikus: A te które są są kiepskie?
W cenie 500-600 PLN ciężko o snapdragona, a jak już jest to jakiś z serii 4, 3, 625
a z RAMem 4GB i pamięcią 32 to już w ogóle żal...
@slava: tylko snapy, z tym mtk to nawet problem zgrać pliki z telefonu bo win10 go nie wykrywa
Jakieś nakładki typu UI LEAGOO OS3.0 to furtka na adware, jak w przypadku doogee/vkworld np będziesz miał nasrane spamadsów w tle.
Ja kupiłem 4 miesiące temu z Chin Vernee Mars Pro i jestem bardzo zadowolony. Fakt, aparat nie jest najlepszy ale reszta działa świetnie. Zero lagów, czy innych problemów z działaniem. Telefonik śmiga jak złoto, super wykonany (metalowa obudowa, nie jak bazarowy plastik) No i cena, dałem za niego jakieś 140$. Polecam. Nie kupujcie telefonów tylko ze względu na markę. I jeszcze jedna rzecz. Widzę że pełno tu gimbazy, Mediateki są prawie takie
Mediateki są prawie takie same jak Snapy więc nie bójcie się Mediateków.


@piotr-kolakowski: xD
No tak bo przecież mediatek wcale nie oznacza wyższej temperatury, problemów z bateria i GPS itd( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto ma rozum i godnosc czlowieka,

ten nawet nie spojrzy mediateka.

~ @PurpleHaze 2017