Wpis z mikrobloga

Drogie Mirasy i Mirabelkasy!

Po raz kolejny zapraszam Was na impreze w klimatach dubstepowo-regałowych w stołecznym mieście Warszawa!!!

Chłopaki z lokalkej ekipy Subroot odpalają dzisiaj już 6-ty cykl swoich imprez pod takim samym tytułem. Na dwóch scenach klubu Pogłos będziemy mieli okazję skosztować basu po jamajsku i po brytyjsku. Scenę dubstepową ogarną tacy zawodnicy jak Numa Crew z Włoch, DJ Squarewave z UK, MidnightResistance HiFi również z Włoch, stołeczny Jah Love Soundsystem ze wsparciem Fifo Samaritanina, Mack z Gdyni oraz ekipa Subroot'a własnie. Z kolei scena reggae postawi za deckami osobistości i składy znane pod nazwami: Smoke Detectors, Jah Love Soundsystem po raz kolejny, Karma Sound oraz Whiskey Laro Sound.

Jah Love Soundsystem pojawia się nie bez powodu dwa razy, ponieważ to oni nagłaśniają tą scenę, zatem na poziom i czystość dźwięku na pewno nie będzie narzekań - chłopaki nagłaśniają imprezy z basem nie od dziś i wiedzą jak zatrzęść ścianami we właściwy sposób! :)

Oprócz dubstepów i reggae chłopaki zapowiadają, że i #drumandbass czy #jungle też może się pojawić, zatem wszystkich serdecznie zapraszam na dzisiejszą bibkę na tańce potupańce!

Wspierajcie takie imprezy jak tylko możecie - bez Was takich nie będzie zbyt często!
Ja na pewno tam będę, bo mam co świętować... ;)

Pozdrawiam!

⚡ 30/09/2017
⚡ klub Pogłos, Warszawa, Burakowska 12
⚡ start 21:00
⚡ 20PLN do 23:00 / 25PLN po 23:00

#zaproszenie #ogloszenie #impreza #jestimpreza #chonabibe
#bass #sub
#dubstep #dubstepaledobre #dubsteptomuzyka #deepdubstep
#getlow
#techno #intechnowetrust
Pobierz Sargon_Ankro - Drogie Mirasy i Mirabelkasy!

Po raz kolejny zapraszam Was na imprez...
źródło: comment_BPJSyMooS8I68cA1wTBQ1l31SRj5MLwb.jpg
  • 1