Wpis z mikrobloga

#mbank #holandia
Kiedyś wybierając euro z mojego walutowego konta w mbanku w Holandii czy Niemczech nie płaciłem dodatkowych opłat ponieważ miałem i mam dalej wykupioną opcję "darmowe wszystkie bankomaty" czy podobna nazwa, dokładnie nie pamiętam, za 5 zł. Jak to wygląda teraz?
  • 6
@MrsMsx, usługa wypłaty ze wszystkich bankomatów nie działa poza Polską. Nie można jej posiadać do rachunku walutowego. Jeśli będziesz wypłacał euro kartą do rachunku eMax EUR to za wypłaty z bankomatów zagranicznych nie będziesz ponosił prowizji. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki, dokonanych w walucie innej niż euro, pobierzemy prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3 proc. wartości transakcji.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
@WielkaPolska: no tylko że w mbanku wystarczy wypłacić 100 zł i jest bez prowizji. Nie wszyscy wypłacają kasę co chwilę, ja jak byłem jeszcze w Polsce 3 lata temu to pamiętam że nie używałem już gotówki, miałem tylko w portfelu awaryjną stówkę jakby gdzieś się nie dało kartą zapłacić i potrafiłem jej nie wydać tygodniami.

Jak na razie na plus mbanku przemawia to że jest bodajże jedynym bankiem w Polsce w