Wpis z mikrobloga

Dlaczego mnie to nie dziwi XD

Porwane ze szpitala dziecko proepidemików trafiło w ręce... homeopaty, podobno lekarza XD

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Bialogard.-Nowe-fakty-ws.-noworodka-zabranego-ze-szpitala

Jacy oni są przewidywalni to ja nawet nie.
Pytanie tylko, czy lekarzem zainteresują się odpowiednie organy.

#bekazpodludzi #patologiazewsi #medycyna #antyszczepionkowcy #neuropa #4konserwy
S.....x - Dlaczego mnie to nie dziwi XD

Porwane ze szpitala dziecko proepidemików tr...

źródło: comment_kowtxw30u73ohtFzZj2aUZraydP6ma3j.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@tomtom666 Masz jakiś problem z przeczytanie prostego tekstu? Rozróżniasz nosicielstwo od zachorowania? Wiesz, że ten raport nie mówi o nosicielstwie? Wiesz, że cytuję pulmonologa, a polskie radio to nie jest tabloid?

Na koniec, dr pulmonolog powiedziała, że 30% Polaków jest nosicielami, co piąty SPOŚRÓD TYCH NOSICIELI zachoruje.

Czemu ja mam Ci wszystko tłumaczyć?
  • Odpowiedz
  • 1
@tomtom666 Właściwie po co ja z Tobą dyskutuję? Podważasz stanowisko epidemiologów i wiesz lepiej od pulmonologa, bo przeczytałeś abstrakt, nie biorąc pod uwagę, że liczba określa zachorowania w danym roku, a nosiciel co roku nie choruje.

To tak jakby (daję tylko przykład) ekspert od ruchu drogowego powiedział, że co 10 polak zginie na drodze, a Ty byś wziął statystyki z 2015, powiedział że to liczba ofiar to ledwie parę tysięcy i
  • Odpowiedz
Ale nie bierzesz pod uwagę, że czba określa zachorowania w danym roku, a nosiciel co roku nie choruje


@sketel: tak, dlatego trzeba to pomnożyć przez średnią życia - trochę będzie zafałszowane przez to, że niektórzy chorują dwa - trzy razy, ale i tak wyjdzie ryzyko zachorowania rzędu 1 do 70 w ciągu całego życia.

I w tej chwili nie ma znaczenia, czy przyjmiemy że według tej baby z gazetki choruje
  • Odpowiedz
  • 5
@tomtom666

według tej baby z gazetki


Dr nauk medycznych, specjalista pulmonolog, mikrobiolog i serolog, wieloletni wykładowca Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, to dla anona z internetów który jest na tyle głupi, żeby ignorować kalendarz szczepień i nie umieć odróżnić gazety od radia jakaś baba z gazetki.

Nie mam pytań, siedź na ten czarnej i nie redukuj dysonansu poznawczego podważając czyjś dorobek naukowy, bo ci nośnik informacji nie pasuje, dlatego, że jasno wykazuje
  • Odpowiedz
Na koniec, dr pulmonolog powiedziała, że 30% Polaków jest nosicielami, co piąty SPOŚRÓD TYCH NOSICIELI zachoruje.

Dr nauk medycznych, specjalista pulmonolog, mikrobiolog i serolog, wieloletni wykładowca Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, to dla anona z internetów który jest na tyle głupi, żeby ignorować kalendarz szczepień i nie umieć odróżnić gazety od radia jakaś baba z gazetki.


@Slonx: Pani doktor coś tam powiedziałą, być może bzdurę, być może dziennikarz napisał bzdurę, weżne
  • Odpowiedz
  • 0
@guziec_z_afryki Ale Ty weź gadaj z tą osobą, nie ze mną.

Na gruźlicę choruje się zazwyczaj w późnym wieku, więc stawiam że zapomniała dodać, że co 5 z nosicieli którzy tego wieku dożyją.

Czyli w 2011 chorowało 8 tysięcy ludzi, a w 2013 powinno było zachorować ponad 2 miliony?
  • Odpowiedz
Na gruźlicę choruje się zazwyczaj w późnym wieku, więc stawiam że zapomniała dodać, że co 5 z nosicieli którzy tego wieku dożyją.


Przepraszam, ale czy właśnie nie jedziesz po gościu który podał w wątpliwość dane z artykułu w gazecie, bo autorka danych to "Dr nauk medycznych, specjalista pulmonolog, mikrobiolog i serolog, wieloletni wykładowca Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego"?
A teraz nagle okazuje się "że być może pani coś tam zapomniała dodać"? Ok, być może zapomniała ale w takim razie te twoje opowieści ile osób zachoruje można o kant d--y rozbić.

to naprawdę jest k-------e wnioskowania statystycznego.
  • Odpowiedz
opinie ma dobre. Ale dla wykopów to nic nie znaczy :P


@AGMateusz: Znachor z Nowego Sącza, odpowiedzialny za śmierć głodową dziecka też miał dobre opinie. Duża grupa ludzi przekonanych o jego skuteczności protestowała w jego obronie podczas rozprawy.
  • Odpowiedz
@Slonx: Szantaż emocjonalny "chodzi o dobro dziecka" jest często używany (nadużywany). Po drugie tu nie chodzi o to gdzie z dzieckiem pojechali - bo nie ma większego znaczenia czy gościu parzy herbatę z liści czy schowali się w wychodku - to jest ucieczka.

Kompletnie nie starasz się zrozumieć rodziców, tłumaczysz SYSTEM. Czy to samo powiedziałbyś tej kobiecie? https://www.wykop.pl/link/3931539/wywiad-z-kobieta-ktora-uciekla-z-dzieckiem-z-norwegii-do-polski/ Bo przecież system jest nieomylny, system nie zdradzi, system nakarmi, system zbawi.
  • Odpowiedz