Wpis z mikrobloga

Dlaczego mnie to nie dziwi XD

Porwane ze szpitala dziecko proepidemików trafiło w ręce... homeopaty, podobno lekarza XD

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Bialogard.-Nowe-fakty-ws.-noworodka-zabranego-ze-szpitala

Jacy oni są przewidywalni to ja nawet nie.
Pytanie tylko, czy lekarzem zainteresują się odpowiednie organy.

#bekazpodludzi #patologiazewsi #medycyna #antyszczepionkowcy #neuropa #4konserwy
Pobierz S.....x - Dlaczego mnie to nie dziwi XD

Porwane ze szpitala dziecko proepidemików tr...
źródło: comment_kowtxw30u73ohtFzZj2aUZraydP6ma3j.jpg
  • 64
@OjciecPodgrzybek: Bynajmniej jako lekarz mojego zaufania nie wzbudza, bo po co lekarzowi takie "specjalizacje" nie mające nic wspólnego z nauką. Przychodzi jedynie do głowy duza sympatia do pieniędzy połączona z... Totalnym wyrachowaniem?
@AGMateusz a nie wiesz jak antyszczepionkowcy potrafią zrobic pospolite ruszenie i pododawać "swoim" dobrych opinii a tych co nie pasują zeszmacić w Internecie?
@dziara1429: @kotelnica: @dioxyna:
Ja sam bym do takiego człowieka nie poszedł, ale nie jestem ignorantem, znam wielu pacjentów, bo zajmuję się zawodową leczeniem, którym pomogły metody alternatywne. Nie wiem, czy to efekt psychologiczny czy inny, ale pomogły. Stąd nabrałem pokory do takich rzeczy, bo czasami sprawdzają się widać lepiej od naszej akademickiej medycyny. Z drugiej strony są sytuacje, kiedy jakiś pseudo specjalista pogarsza stan pacjenta i za to powinny
@AGMateusz: moim zdaniem, to jest psychika. Nawet w codziennych drobnostkach każdy z nas może zaobserwować, że czasem pewne rzeczy lepiej się "układają", lepiej nam wychodzą z pozytywnym, dobrym nastawieniem. Z drugiej strony, przy negatywnym podejściu, działa też czasem coś co można określić mianem samospełniającego się proroctwa. Mam znajomego lekarza onkologa, który jest ateistą ale jak tylko zauważy, że pacjent jest wierzący to sam go w tej wierze umacnia i chyba jest
Nie powinno być przymusu szczepień (ani innych świadczeń medycznych). Edukacja, świadomość, zaufanie. Z jednej strony chcemy wolności z drugiej hejt i szczucie ludzi, którzy robią co chcą. Dziecka szkoda, bo zdaje się, że rodzice pod płaszczykiem oświeconej troski narazili je na niebezpieczeństwo i mogą tak działać dalej. Chociaż w sumie, to co my o nicu wiemy? Jakieś szczątkowe informacje. Był filmik gdzie wypowiadał się ojciec. Nie mieli czapeczek z aluminium. Dziecko było
@trueboar Żona miał a komplet badań, powiadasz? Nie było zagrożenia rzeżączką, powiadasz?
Wiesz jaką jest skuteczność wykrycia dwoinki w wymazie u kobiet? Delikatnie mówiąc, pozostawia wiele do życzenia.

Ale spoko, lepiej żeby potencjalnie straciło wzrok, niż żeby chwilę piekło.

Co do braku szczepień w pierwszej dobie życia, skrajnie nieodpowiedzialna postawa. W Polsce jest masa chodzących rezerwuarów WZW B i gruźlicy, znacznie więcej niż s krajach zachodnich. Chcesz, żeby Twoje dziecko przez to
znam wielu pacjentów, bo zajmuję się zawodową leczeniem, którym pomogły metody alternatywne


@AGMateusz: bo tak naprawdę znakomita część współczesnej medycyny, zanim stała się kanonem, wcześniej była medycyną alternatywną. Gościa, który jako pierwszy odkaził narzędzia chirurgiczne, lekarze nazywali szarlatanem.

Oczywiście znakomita większość alternatywy to oszustwo (homeopatia, antywacki i tak dalej), ale są też perełki o wiele skuteczniejsze od tego, co współcześnie jest oferowane. Cała sztuka to wybrać te perełki z powodzi szamba.