Wpis z mikrobloga

@nat_ce: serio jak robisz w kancelarii szanuję, ale jakbym zobaczył tak ubraną pracownicę, to bym się 2x zastanowił zanim skorzystałbym z usług takiej kancelarii, nie zrozum mnie źle, ale w przypadku obcowania z klientami, czy to bepośrednio, czy mijając ich jedynie w korytarzu, to pracownik powinien prezentować się jak milion dolarów
  • Odpowiedz
@nat_ce: Widze, że niektórzy tutaj maja niezły ból d--y o to, że ktoś może iść w bluzie do poważnej pracy zamiast w garsonce. XD Ja pracuje w dużym międzynarodowym korpo i tam to wszyscy są w bluzach i na luzaku (niektórzy nawet w kapciach chodzą) a średnia wieku 30+. Jakby wykopki zobaczyły jak się ubiera management to by chyba padli. XD
  • Odpowiedz
@nat_ce: albo mam zwidy albo masz tatuaż w kolorach akwareli, pracując w kancelarii to nie problem? Swoją drogą jak możesz to zapodaj fotkę całego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@nat_ce: Czyli nie watercolor (liczyłem że zobaczę jak wygląda akwarela która normalnie już siadła ()) a old school xD a wracając do pytania jeśli robisz w kancelarii (prawnicy jakoś nie się nie kojarzą z dziarami) to nie stanowią problemu? Szczególnie te widoczne jak Indianka czy ten na obojczyku? Są dość widoczne, dla mnie b---a, ale jestem ciekawy reakcji klientów a tym bardziej przełożonych ( ͡º
  • Odpowiedz