Wpis z mikrobloga

@nat_ce: Możesz nie mieć bezpośrednio sprecyzowanego dresscode, ale może obowiązuje wymóg dbania o określony wizerunek firmy, w której pracujesz. Upewnij się zanim narobisz sobie problemów za byle g---o.
  • Odpowiedz
@nat_ce Miej w------e a będzie Ci dane. Ja 34 level i też chodzę od 11lat w bluzie z kapturem. Duża firma. I często wychodzę do korpo-szczurów na usterki (serwis techniczny sprzętu elektronicznego ). Nie zamierzam zmieniać stylu.
  • Odpowiedz
@nat_ce: Szacun! Trzeba wiedzieć, kiedy naprawdę warto lub powinno się odwalać jak szczur na otwarcie kanału, a kiedy tylko nie trzeba, to liczy się tylko higiena i wygoda. Jak masz standardową pracę to siedzisz w niej 8 h praktycznie albo bez ruszania d--y, albo biegając np. po piętrach z rzeczami. Nie wyobrażam sobie robienia tego dobrowolnie w szpilkach i pod krawatką. Niewolnictwo umysłowe pod nazwą "dojrzałości", "powagi" i innych głupich
  • Odpowiedz
@nat_ce nie musisz od razu stroić się i pindrzyć, żeby wyglądać schludnie. Ja bym się tak do pracy nie ubrała, spacer z psem czy p--o na osiedlu ok, ale nie do biura. Moim zdaniem ten strój jest niechlujny, nikt nie mówi o garsonkach ani żakietach, wystarczą dopasowane ładne dżinsy, jakieś mokasynki (cwelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)), zwykła bluzka i jakoś tak... czyściej. No ale grunt, że Twoim
  • Odpowiedz
@nat_ce:
wypok:
- przychodzi odwalona w elegancki kombinezon profesjonalisty "hurr moze lubi, moze tak jej wygodnie, może się czuje pewniejsza siebie? Nie znasz nie oceniaj, ma prawo!"
- przychodzi w bluzie " DURRRRR JAK MOZESZ J----A GIMBUSKA O PATRZCIE JAK ATENCJA LECI"
  • Odpowiedz
@nat_ce: Nie warto tutaj się uzewnętrzniać w żaden sposób, to jest lekcja na dziś dla ciebie. Takie samo zdjęcie na reddicie zebrałoby kilka upvote'ów i miłych uwag, ale wykop to niestety szambo i pomyje internetu.

Mi się Twój ubiór podoba.
  • Odpowiedz
@nat_ce: kurna żeś mnie wystraszyła. Paczę, że jesteś z mojego rocznika, młodsza o trochę ponad miesiąc, a tu ciągle piszesz że prawie 25lvl. Aż musiałam przeliczyć bo byłam pewna że mam niecałe 24 i mindfucka złapałam że coś mi nie gra.
  • Odpowiedz
@nat_ce: Mam nadzieję, że chociaż na starość zobaczę, jak ogólny dress-code przestanie istnieć i nikogo nie będzie dziwić, ani szokować (oprócz tych starych pryków, co teraz są młodzi i piszą te komentarze wyżej), to, że każdy będzie sobie chodził w czym mu wygodnie - w dowolnej sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wergiliusz: to nie jest żadna lekcja xD ani jeden z nieprzychylnych komci do mnie nie trafił, te miłe za to całkiem podbudowały :) miałam też dużo funu bo spodziewałam się typowych 10-20 plusów czy coś a mamy zażartą dyskusję, w większości całkiem rzeczową- fajnie :) @Morderczykarton: wiek to tylko cyferka ʕʔ @Aironic: przypadkiem wyszło
  • Odpowiedz