Wpis z mikrobloga

@GaGu: Pytanie czego autor pytania oczekuje, jeżeli zależy mu głównie na aparacie to raczej xiaomi nie będzie lepsze. Co do samsunga, powinno być w porządku, to nadal dobry wybór, sam nadal mam leciwą już s5 i jako tako działa...
@187piotr: Zależy od ceny. sd820/exynos 8890 to cały czas bardzo wydajny soc, w zupełności wystarczający do większości zastosowań. Aparat to nadal poziom nieosiągalny dla flagowych chińczyków. Dodatkowo smartfon spełnia normę IP68. Jedyne do czego można się przyczepić to sot, tutaj konstrukcje na sd835 wypadają znacznie lepiej.
Nie chcę żadnego Xiaomi, naprawdę. Interesuje Mnie jedynie opinia o S7. Głównie info na temat aparatu, choć o inne informacje bym się nie obraził. Tak, wiem. Wszystko jest na Google. Czekam na jeszczr jakieś odpowiedzi lub ich brak, pozdr.
@187piotr ja kupiłem w 2017, bo jak zobaczyłem zabawki o s8, to stwierdziłem, że nie mój typ. Bardziej niż s8 przemawia do mnie g6, ale europejska wersja jest wybrakowane z ładowania QI.
No ale do rzeczy - działa bardzo płynnie, tylko raz na jakiś czas (bardzo rzadko) zdarza się przycinka aplkkacji wiadomosci. Aparat mega, niedościgniony poziom dla xiaomi, ładowanie bezprzewodowe bajka (ani razu nie wetknąłem wtyczki do telefonu), always on display sprawia,
@187piotr: głównie info na temat aparatu: mam eosa 60d, mam też s7, w s7 w porównaniu do canona aparat dupy nie urywa, jest wręcz słaby, ale w porównaniu do telefonów/tabletów/czegokolwiek co nie jest dslr'em - jest niesamowity i niczego mu nie można odmówić chwaląc go. Szybki focus w s7 (no może nie tak szybki jak w obiektywach Ultrasonic Motor) dzięki technologii canona dual pixel af pozwala na robienie dobrych zdjęć na