Wpis z mikrobloga

Powiem wam mireczki ze wlasnie przypomnialem sobie jak to jakos we wczesnych latach 2000 byl jakis wybuch w londynie (terrorystyczny) i wtedy to jeszcze bylo cos niespotykanego. Caly swiat zamarl w obawie przed terroryzmem. Wczesniej dla Europy terroryzm to byla egzotyka - jakies wojenki w afryce i jeden atak w USA.

Teraz to jest #!$%@? codziennosc. Patrze na wikop z jakims atakiem w londynie i nawet juz nie klikam bo mam w to #!$%@?. Przyzwyczailem sie. A #!$%@? burmistrz londynu mowi ze terroryzm to normalka i czesc zycia w wielkim miescie XD

#!$%@? jak ten swiat sie zmienil xd #oswiadczenie #zamach #terroryzm #terrarystyka #londyn
  • 29
@gnt_1: czytałem ostatnio fajną książkę o terroryźmie "Człowiek z małą bombą", wcześniej słuchałem wywiadu z autorem, więc jeste eksperte.
Ten typ napisał, że modna jeat wśród speców od terroryzmu teoria o falach terroru, że co jakieś 30-40 lat pojawia się jakaś ideologia, która jako narzędzie swojej polityki stosuje właśnie terror.
Pod koniec XIX wieku byli jacyś nihiliści, potem bolszewicy, faszyści, ira, eta, raf, owp, hamasy itd. itd. Pojawiają się i znikają
Powiem wam mireczki ze wlasnie przypomnialem sobie jak to jakos we wczesnych latach 2000 byl jakis wybuch w londynie (terrorystyczny) i wtedy to jeszcze bylo cos niespotykanego. Caly swiat zamarl w obawie przed terroryzmem. Wczesniej dla Europy terroryzm to byla egzotyka - jakies wojenki w afryce i jeden atak w USA.

Teraz to jest #!$%@? codziennosc. Patrze na wikop z jakims atakiem w londynie i nawet juz nie klikam bo mam w
@szatniarz01: #!$%@? no byl terroryzm ale nie tyle zeby w ciagu jednego dnia byly dwa ataki w dwoch roznych panstwach XD wtedy jak byl atak terrorystyczny to przez najblizszy miesiac w calej europie rodzice nie pozwalali dzieciom przebywac na dworze po 8 a nie tak jak teraz ze w sumie to #!$%@? bo nie znasz dnia ani godziny
@szatniarz01: #!$%@? no byl terroryzm ale nie tyle zeby w ciagu jednego dnia byly dwa ataki w dwoch roznych panstwach XD wtedy jak byl atak terrorystyczny to przez najblizszy miesiac w calej europie rodzice nie pozwalali dzieciom przebywac na dworze po 8 a nie tak jak teraz ze w sumie to #!$%@? bo nie znasz dnia ani godziny


@gnt_1: XDDD

nie znałeś, nadal nie znasz dnia ani godziny.
@gnt_1:

#!$%@? no byl terroryzm ale nie tyle zeby w ciagu jednego dnia byly dwa ataki w dwoch roznych panstwach XD wtedy jak byl atak terrorystyczny to przez najblizszy miesiac w calej europie rodzice nie pozwalali dzieciom przebywac na dworze po 8 a nie tak jak teraz ze w sumie to #!$%@? bo nie znasz dnia ani godziny

loool, ale pitolenie. To właśnie dzisiaj ludzie odliczają czas między zamachami, a wykopki