Wpis z mikrobloga

06.05. Mioduski: W Europie trener pracuje średnio 12 miesięcy. Ale wydaje mi się, że możemy być wyjątkiem od reguły. Mamy trenera, który jest z tym klubem tak mocno związany i tak dogłębnie rozumie filozofię, którą próbujemy wdrożyć, zgadza się z nią, że mam nadzieję, że to trener na lata.

08.08. Mioduski: Długa i dobra rozmowa wczoraj z Jackiem Magierą. Wierzę w niego i ma moje pełne wsparcie. Wierzę w tą drużynę i Klub. Wyjdziemy z tego.

11.08. Mioduski: Szykuję dla niego nowy kontrakt. Jesteśmy po wstępnych rozmowach, ale nie ma czasu, by dopiąć szczegóły. Ma wielki komfort i spokój pracy. Dostanie ofertę, która zapewni mu spokój. A, kiedy przetrwa kryzys, będzie jeszcze lepszy. Zwolnienie go to najgorsza rzecz, jaką mógłbym zrobi

13.09. Jacek Magiera zwolniony.

Trzeba przyznać, że konsekwentna ta nowa Legia.

#legia #pilkanozna #ekstraklasa #warszawa
  • 5
@export
@jablkabanany dzisiejszy mail do wszystkich pracowników Legii: "Drodzy, chcielibyśmy przekazać wiadomość, że trener Jacek Magiera od dziś będzie rozwijał swoją karierę poza strukturami naszej fir... tfu, naszego klubu. Wszyscy życzymy mu powodzenia". ( ͡° ͜ʖ ͡°)