Wpis z mikrobloga

@4kroki: Sorki że tak to długo trwało. Z tego co wiem to założyłeś już konto office 365 na stronie Microsoftu. Teraz musisz zadzwonić do Microsoft i połączyć się z działem Business i tam poprosić o weryfikację domeny (domeny microsoftowej) dla konta edukacyjnego. Podobno zadają proste pytania na które trzeba odpowiedzieć.
@peeq: dzięki. Problem jest tego typu, że na infolinii gdziekolwiek bym sie nie polaczyl mówią mi że dodzwoniłem się do złego działu... Pomimo tego, że wybieram dobre kategorie. Ta ich infolinia jest totalnie #!$%@?. Opcji zgloszenia tez nie widze w OWA Admin, jedynie "zostaw numer, moze sie z toba skontaktujemy"
@4kroki Ja na infolinii dzwoniłem się źle ale przełączno mnie do odpowiedniej osoby i uzyskałem powyższe informacje. Osobiście też kiedyś robiłem zgłoszenie przez konto admina office 365 i zadzwonili do mnie tego samego dnia. Właśnie przez formularz w którym wypełniał em dane kontaktowe i problem który mam.
@peeq: mi mówią "ok, przełączamy pana", a potem trafiam do na sam początek "wybierz 1 jeżeli to... wybierz 2 jeżeli tamto...", ale dobra, spróbuję z tym formularzem kontaktowym. Dzięki