Wpis z mikrobloga

Witam Państwa, ostatnio jakoś tak się trafiło i miałem nieprzyjemność pić piwo:
"Doctor Brew Triple IPA", no powiem Państwu, że jak za cenę 10zł, to było to coś ohydnego, piana bujna, ładny lacing, no ale zapach, lekki cytrus i ordynarny alkohol, nic miłego, myślałem, że w smaku będzie lepiej, niby piwo ma 105IBU, ale goryczka ledwo wyczuwalna (piłem APA/IPA z lepszą goryczką), w smaku z cytrusami też słabo, no pijałem lepsze APA/IPA, do tego piwo zostało wylane do zlewu, ponieważ w smaku dominował... Alkohol, sam alkohol i lekkie cytrusy i to tyle, bardzo słabe. Na dodatek miałem jeszcze okazję pić "Doctor Brew American IPA" no i szczerze słabo, bardzo słaba goryczka, nie tak pełno w cytrusy, amerykańskie chmiele jak inne piwa, które piłem (Kormoran AIPA, Atak Chmielu i inne), bardzo słabe piwo. Bardziej takie lekkie APA niż AIPA.

Zapraszam do obserwacji tagu #piwnydonislaw (będę pod nim umieszczał recenzję różnych piw i takie tam).

#craftbeer #piwo #recenzja #alkohol #doctorbrewcwel

*Tym razem zdjęcie nie jest mojego autorstwa, zdjęcie pochodzi ze Strony browaru.
Pobierz DonislawDev - Witam Państwa, ostatnio jakoś tak się trafiło i miałem nieprzyjemność p...
źródło: comment_3pjm5cEGSyl4WMtUD8ApOhlTrb1s1BB5.jpg
  • 8
@cuck:
Niestety nie wiedziałem o tym :(, ale to prawda. Piwo za 10zł, a smak jak jakieś za 2zł, sztuka dymania klienta opanowana do perfekcji. ja już na pewno nic nie kupię od tego browaru. Bardzo słaby, dałem mu 1 szansę kiedyś, po paru miesiącach znowu dwie (tydzień temu) i więcej na pewno już nie będzie podejść.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}