Wpis z mikrobloga

7000PLN do negocjacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1.1 MPI LPG STAG Sekwencja pierwsza rejestracja 22.12.2011 2010rok

CHCESZ MIEĆ SZYBKI I FAJNY SAMOCHÓD? TO OGŁOSZONE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

[Skrócony opis na dole - oddzielony gwiazdami]

Mam do sprzedania wściekłe niebieskie Seicento (nie ferrari, lamborghini,maserati ani tym podobne), klasą nawet im nie dorównuje. Pod maską tej jakże nie wściekłej maszyny śpi przepotężny 4 cylindrowy silnik 1.1 v8 (czy 8v, kto tam wie) o mocy 55km. Gdy wjeżdżam nim na osiedle każdy chce się ścigać, z świateł objechałem bez problemu 1,8Turbo, 3.0D czy 1.9TDI po chipie.Nie ma równych na tego potwora, a gdy zajeżdżam nim pod Tesco wszyscy biją brawo i odsuwają swoje wozy, poprzedni właściciel wspominał jak długimi raz strzelił to się trawa na poboczu zapaliła. Naklejki na lusterkach ABARTH Sport podobno dodają 1,2Nm oraz 0,7KM, ale przy takiej mocy nie jest to odczuwalne. Jeździ zarówno na benzynie jak i na gazie, więc gdy masz dobry miesiąc nie musisz się schylać przy tankowaniu.

Przyspieszenie tego wspaniałego wozu jest nie do opisania, start rakiety to dla niego jak spacerek. Sprzedaje go ponieważ ma dosyć wsi i pragnie zwiedzić świat w rękach nowego właściciela. Mimo iż jest użytkowany po największej wsi w Polsce ( Nie, nie w Warszawie :) ) to mimo wszystko pragnie uciec stąd, nie docenia tego spokoju jaki tu jest zapewniony. Byłbym zapomniał - zapewnianie spokoju jest pojęciem względnym, gdyż po przekręceniu kluczyka wydobywa się potężny basowy dźwięk sportowego tłumika - jednak na zamówienie mogę wrzucić seryjny, coby komuś nie urwało głowy. Auto samo w sobie chciało jeżdzić po ameryce,dlatego ma zamontowane stałe kierunki, ukrywane ukrytym przełącznikiem. Miał sam w sobie ambicje na zostanie z 1,4 16v - jak ktoś zechce to dorzucę do niego za darmo cały zestaw pierdół do tego - może ktoś akurat się skusi. Serwisowany w ASO - ASObie podłubie przy nim.

Obecny w nim system audio wytrząsa z auta całą rdzę - dlatego jej na nim nie ma. Obecnie budą trzęsą:

1x Sony Xplod CDX-GT24
2x 50W Crunch GTI42 z przodu
1x Subwoofer LG SH52TH-W
1x Cholerawieco, stara kolumna z trzema głośnikami.

Jak na seicento bass trzęsie klapą a czyste brzmienie zapewnia kolumna i dobry zestaw z przodu. Nigdy nie słuchał Cypisa ani Gangu Albanii, no chyba że kolega się dorwał do kabla gdy nie zwracałem uwagi.

Sama niebieska rakieta była trochę zaniedbana jak ją kupiłem. Powstała ona dnia 10 Kwietnia 2010 roku. Mówiła coś o sprzęgle - na jej prośby zostało ono wymienione, jak i z własnej inicjatywy zostały założone nowe lampy na żarówkach +120% światła. Gdy wyjeżdżam z domu to dziewczyna kilka kilometrów dalej już się zaczyna malować gdy zobaczy ten blask i usłyszy moje piosenki. Swego czasu jeździła na zielonych postojówkach, więc by smutni panowie w niebieskich barwach nie byli zazdrośni jest ukryty kolejny ukryty przełącznik - służący do wyłączenia samych postojówek, więc jeżeli nie masz ochoty dzisiaj rozmawiać z policją wystarczy jeden prosty sposób aby ich minąć bez problemu. Tylko bez dotykania pedału gazu. Przyszłego użytkownika zadowoli na pewno fabryczna instalacja podtlenku gazotu, co sprawia że jazda tym autem nie tylko pozwala na sportowe zacięcie jak i na ekonomiczne poruszanie się. Ba! Niespotykana sekwencja renomowanej firmy STAG sprawia że rakieta porusza się bezawaryjnie jak i bez spadku mocy. Podtlenek został wyregulowany nie dalej niż miesiąc temu, więc nie ma mowy o kichaniu czy też prychaniu i narzekaniu. Byłbym zapomniał. W aucie znajduje się długa skrzynia - świetna zarówno do miasta jak i na trasy.

**********************************************************************************
Co było zrobione przy samochodzie?

- Wymiana płynu chłodniczego [Borygo - różowy]
- Wymiana sprzęgła+docisku+łapa pod skrzynią [LUK]
- Wymiana głośników z przodu [Crunch GTI42]
- Dołożenie Subwoofera [LG SH52TH-W]
- Wymiana radia [Sony Xplod CDX-GT24]
- Dołożenie stałych kierunkowskazów z przełącznikiem [LED W5W]
- Wymiana wydechu [Ulter sport]
- Olej z filtrami na start [10w40, przy przebiegu 115692km]
- Kolejna wymiana oleju z filtrami, 130483km, 10w40
- Wymiana lamp które nie chciały świecić na oryginalne lampy z mocnymi żarówkami [Carello + Tungsram H4 Megalight 120%]
- Dołożony miernik napięcia aktywowany przełącznikiem od kierunków
- Naklejki ABARTH Sport
Wszystkie naprawy wyżej robione od Września 2016 do teraz.

Do auta dorzucam dodatkowo:

- Rozrząd, wtryski,przepustnica, kolektor wydechowy pasujące pod 1,4 16v
- Wiązka 1,1 spi - do 1,4 16v
- Oba wydechy, zamontuje jaki kupujący chce (seryjny lub sportowy - 107.2dB)
- Stare radio jakie w nim grało

Opłaty:
- Przegląd do 06.10.2017
- Ubezpieczenie do 02.12.2017

Wyposażenie:
- ABS
- Centralny zamek
- Poduszki powietrzne (Kierowcy i pasażera)
- Elektryczne szyby
- Wspomaganie kierownicy

Cena do negocjacji w zależności co mam dorzucić do auta.

Do wglądu jest ponad 400 zdjęć auta, nacykanych podczas jego eksploatacji. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś te zdjęcia zobaczyć - odezwij się, udostępnie.

#seicento #slask #bielskobiala #fiat #sprzedam #sprzedamauto #kupujzwykopem #samochody ( ),
  • 33
  • Odpowiedz
@NewEpisode: nie no, 7 tysięcy złotych za Seicento. Zmniejsz dawkę albo odstaw zupełnie. Za takie pieniądze kupuje się egzemplarze przygotowane do KJS, a nie jasnoniebieskiego hebla udającego coś czym nigdy nie będzie - "szybkim i fajnym samochodem".
  • Odpowiedz
@NewEpisode: jak ja wystawie za 26k, to ty wystawisz za 20? Ile ty masz lat? 18? Celujesz tym samochodem w młodego człowieka, tymczasem żaden ci tego samochodu nie kupi, bo jest po prostu za drogi. Zaś emeryci za takie pieniądze mają do wyboru pełny wachlarz modeli typu Ka, Polo, Arosa, Corsa itd
  • Odpowiedz