Wpis z mikrobloga

@mam_wywalone: Ja bym raczej powiedziała, że obie płcie mają do siebie pretensje i widać u nich hipokryzje. Na mirko faceci zachwycają się wyłącznie pięknymi kobietami i naśmiewają z grubych albo brzydkich, ale jednocześnie mają pretensje, że te ładne ich nie chcą. Kobiety tak samo mogą mieć problem z tym, że facet ocenia po wyglądzie, a jednocześnie preferować wysokich, brunetów czy umięśnionych.

Dla mnie wzrost u mężczyzny to akurat sensowny argument, bo
@Shanny: A co jeśli ja np miałbym wymaganie że kobieta umiała by rozmawiać?? Zaskoczę Cię że mało która to potrafi :) Takie wymagania co do fizyczności u facetów zazwyczaj są dyktowane pociągiem seksualnym u kobiet niewiem czy w 100% o to im chodzi
@xblackwidowx wiesz jak to jest, ubrania pedalskie fryzury pedalskie kosmetyki pedalskie modele na wybiegach to geje i pedały bieganie też dla pedałów, nie wspomnę nawet o rowerze bo tam to masz potrójne pedalstwo - 2 pedały i do tego siodło w dupie :-D tylko piwnica, tylko mięsień piwny, tylko bluzy z kapturem o 2 rozmiary za duże!

A potem wbija na tag tfwnogf i pisze ze ma 24 lata i nigdy nie
@Piniom: Możesz mieć wymagania dowolne moim zdaniem. Jak dla mnie, to możesz sobie nawet wymagać kobiety z określonymi proporcjami, pracującej w określonym zawodzie i mającej niebieskie włosy i grzywkę na bok. Pytanie, czy taką uda Ci się spotkać, czy zostaniesz do końca życia samotny. Ale to już Twoja sprawa. Tak samo to sprawa tych kobiet, czy obniżą swoje wymagania, czy znajdą ideał, czy umrą samotnie.
W skrócie, podwójne standardy. Dlatego beka z lasek, bo jak wymagają to ok, ale jak wymaga się od nich to foch.


@mam_wywalone: ale wiesz czy ona ma podwójne standardy i tak myśli o facetach, którzy mówią czego chcą? przeciez ten screen to nie jest poparcie tezy o podojnych standardach, to opis jednej osoby, której nikt tu nie zna.