Wpis z mikrobloga

Mirki, bo mam dylemat.

Chciałem sobie zakupić jakąś konsole. Używana, bo ja całe życie #pcmasterrace ale komp zamieniony na laptopa a pogralo by się w coś czasami... Myślałem na PS3, bo widzę jest sporo tytułów które bardzo lubiałem na PC, aż nagle patrzę ? GTA V... Przecież to było na ps4.

Jak ogólnie oceniacie jakość grafiki na PS3 na TV full HD ? Jeżeli chodzi o takie GTA V, jest jakaś wielka różnica między PS3 i PS4 ?

Może warto się rozejrzeć za jakimiś xboxami zamiast ps ?

Ja to nie mam pojęcia, jestem totalnie nie w temacie konsoli...

#konsole #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@ptasiek2 a byłbyś w stanie jakoś porównać jakość grafiki na PS3 względem jakości na PC ?

Bo na konsoli chyba nie ma ustawień grafiki, w sensie rozdzielczość - detale itd. ?
  • Odpowiedz
@Arthaniel: na YT jest od groma tych porównań. Na PS3 wygląda gorzej niż minimalne na PC, trzeba jednak pamiętać że premiery na tych platformach dzielą dwa lata a dodatkowo PS3 premierę miało w 2006
  • Odpowiedz
@Arthaniel: tutaj prosty wybór, jak lubisz gry sportowe (np. wyścigi) i to co wychodzi obecnie na peceta to Xbox One S (ok 1000zł); jak lubisz japońszczyznę (jrpg) i kilka exlusive gier w stylu Uncharted to PS4 slim. Jak chcesz wydać więcej trochę niz na te wersje slim konsol to po wyborze w co chcesz grac, mozna rozwazyc PS4 PRO (1700zł), albo nowego Xbox One X (2200zł) ktory za miesiac/dwa ma premierę.
  • Odpowiedz