Wpis z mikrobloga

@terrarek ostatnio jakiś Mirek pisał, że wcale tak źle nie jest z tą pora deszczowa. Faktycznie są ulewy ale krótkie i intensywnie wieczorami. Poza tym polecam grupę na fb Tajlandia pytania i odpowiedzi
@terrarek byłem we wrześniu 2016. Pogoda była spoko 26-30 st. celsjusza. Padało co 3-4 dzień przez godzinę. Zazwyczaj odkładaliśmy obiad do momentu wystąpienia opadów. Deszcze nam nie przeszkodzily. Jezeli masz pytania to wal. Bylismy w Chiang Mai, Railey beach, Kuala Lumpur i Bangkoku.
@terrarek Z porą deszczową to nigdy nic nie wiadomo. Ale ja bym jechał. Byłem 2 tygodnie temu w Bangkoku i fakt - codziennie godzinna ulewa (którą trzeba gdzieś przeczekać), ale poza tym całkiem fajna pogoda. Co innego może być na wyspach - co więcej inna pogoda może być na wyspach na wschodzie i zachodzie. W necie z tego co pamiętam jest to dobrze opisane.
@terrarek @terrarek byłem tylko na plaży w Ao Nang i na Railey, więc nie mam porównania. Railey jest dość mała okolica, zwiedzanie kończy się po 2 dniach, ale jeżeli jedziesz z myślą o leniuchowaniu to polecam. Jest pięknie. Polecam wycieczkę speedboatem w okolice maya bay, monkey beach itd. (koszt około 100zł/osobę). Pamiętaj, że z ao nang na railey musisz dostać się long tail boatem.