Wpis z mikrobloga

@vomalio

Kolejny milosnik narzedzi z lidla,nie znasz sie na temacie to sie nie wypowiadaj.Czytaj ze zrozumieniem remontowo-budowlanym.

@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2

Starlocka srednio polecam bo nie ma dla niego zamiennikow na rynku,lepiej starsze wersje 250 lub 190.Jesli chcesz wejsc w urzadzenia akumulatorowe to ryobi, maja dobre wkretarki,szlifierki iyp na aku.Tansi i troszke lepsi niz bosch
@PIGMALION: czyli wedle mojego zrozumienia tematu, do przykręcenia kilku śrub, wywiercenia kilku dziur i może odnowienia jakiegoś mebla. Nadal nie widzę sensu kupienia do tych zastosowań makityza 800zł.
@nalej_mi_zupy: @dramatdramatyczny: @vomalio: @PIGMALION: @rozczaskator:

Dziekuje za odpowiedzi. Sprzet nie bedzie uzywany do zarabiania, ale chcialbym, zeby byl niezawodny i wciaz do uzytku za 10 lat przy sporadycznym majsterkowaniu.
Zestaw, ktory podal @rozczaskator jest swietny, niestety nie widze go w UK. Do tego i tak musialbym dokupic multi tool'a.
Co powiecie na ten:
Makita
Czy warto inwestowac w zestaw z bateriami o wyzszym napieciu 18V, czy 10.8V
@vomalio

Napisalem tobie juz raz,czytaj ze zrozumieniem.Nie pisalem w ani jednym zdaniu ze polecam jakas Makite.Jesli dla ciebie tematy remontowe to wywiercenie kilku dziur to juz widze jak u ciebie wyglada np.powieszenie szafek...pewnie remont generalny
Czy warto inwestowac w zestaw z bateriami o wyzszym napieciu 18V, czy 10.8V wystarczy do domowych prac?


@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: Im wyższe napięcie tym wyższą moc uzyskasz. Jeżeli Cię na to stać, i ma to być jedyna Twoja wkrętarka, to bezapelacyjnie kupuj 18V. W innym wypadku prędzej czy później odczujesz brak mocy, szczególnie przy wierceniu.
@vomalio: niektórzy jak nie przepłacą 3x za naklejkę ze znaną "marką" to chyba spać po nocach nie mogą, szkoda sobie psuć humor :) Dom postawiłem narzędziami marek marketowych i dalej działają. One nie dość, że są tanie to mają lepszy serwis od tych markowych bo jak się popsują to są po prostu wymieniane od ręki na nowe.
@barbapapa: no i właśnie o to chodzi. Nawet jak rozwalisz taką wiertarko-wkrętarkę za 200zł to nawet po gwarancji możesz po prostu pójść i kupić nową i nie będzie ci tak szkoda. Nawet jak po 2-3 latach siądzie to nadal warto.